Hráčské skvosty

Moderator: Forum moderator

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 13 Apr 2014, 22:09

Tak jestli si takovej tard kterej nepromine jedno hackovaní...a jestli si slepej debílek a nevidí že beru hack na sebe a nedáváš druhou šanci tak si s tim tvym serverem můžel vytřít třeba prdel.....vážne admin za všechny prachy.... good luck

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 29 Apr 2014, 18:54

Hele mam velký problém že mě ségra smazala priesta resneš my ho moc pls ? :D Napiš pls jestli jo nebo ne dik .

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 02 May 2014, 16:15

dobriden nejde se my prihlasit na učet cca 1 apul roku nahrano hodit heslo nigdo nevedel ............................ chem e opitat jesli poskytnete nahradu nebo ne ........... :((((((((((((((((((((((((((((((((((( sem uplne v piči ............................. jmeno ************ ------------ heslo ************** to bilo ale ten nevim jak je kdyš to naki hekersky svinak nahekoval

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 13 May 2014, 16:43

Úmylsně s údajem, kdo mi to poslal:
Ses vyjebanej curak :) co ma v hlave vymrdano a asi ses i pekne spekatej kdyz utoho cely dny :) liskni si pico :)

PS: chystam se napsat na blizzard o obchodovani na vasem serveru a nelegalnich pocinech doufam ze vam to osolej zaten vas vymletej pristup sasku
edit switch: O nasem obchodovani?:) Pise clovek, ktery tu hazel reklamu na konkurenci, ktera skutecne obchoduje:)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 15 Jun 2014, 17:05

Ahoj, neviem prečo som dostal ban a požadujem un-ban

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 02 Aug 2014, 18:17

okej serem ti na celu slušnosť tvoja namyslenosť a detinskosť ma irituje , ked mi do troch dni nedaš unban zruším ti tento a každý další email ktorý si zverejníš kdekolvek :D nieje to vyhrážka ale slub :3 do 5. chcem unban mám ban za nič a nebudem sa tu doprosovať ked som aj tak nič neurobil, ked to chceš risknúť tak budiš ja sa rád zabavím na tvoj učet za te tvoje arogantné odpovede, pekný deň
PS: banreason - prodej goldů za eura

Artisan
Core Developer
Posts: 1523
Joined: 03 Oct 2009, 18:56

Re: Hráčské skvosty

Postby Artisan » 01 Sep 2014, 16:33

budu sa klasi opravovat rovnomerne alebo sa budu opravovat tie ktore hravaju Znamosti dev ?
Iba po znamosti samozrejme ,alebo protekcne za mastnu sumu co mi prijde na ucet :D
Ze vas huba neboli ...

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby Teu » 20 Oct 2014, 10:03

Dobrý večer, chcel by som poprosiť o unban na účet s id: spectate. Som nový majiteľ účtu. Po schválení unbanu som ochotný prispieť peňažnou čiastkou na server. Za pochopenie Ďakujem.

Azorra
Forum moderator
Posts: 499
Joined: 13 Aug 2012, 09:12

Re: Hráčské skvosty

Postby Azorra » 28 Oct 2014, 11:24

Chcel by som vás požiadať, aby ste mi už ďalej nemazali postavy, vrátil som sa k WoWku...

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Hráčské skvosty

Postby medivho » 03 Apr 2015, 22:52

Nepromijite tresty? Tak ted jste me vazne vytocili. To ze jsem dostal tuhle sračku neni moja chyba. a vy me ani nevyslechnete.. Curaci zkurveny, mam tu nahrano 15 dni, full epic pvp eq a vy se na me takhle vymrdate? Tak co to je za dementy vyprcany, radsi si bezte hulit kokoty navzajem, kreteni. V zivote na zkurveny ice wow nevlezu a preju vam metrovy kokoty doprdeli všem zasranejm picusum co nemaji pochopeni. vexlaci
Vtipný ticket, vzhľadom na fakt, že pôvodný trest (plantáž) bol udelený za hrubé urážky...


Return to “RP příběhy / RP tales”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests