Opravdu se to stalo

Moderator: Forum moderator

Derthemus
Posts: 8
Joined: 30 May 2011, 08:16

Opravdu se to stalo

Postby Derthemus » 30 May 2011, 09:05

„Jak to vypadá?“zeptal jsem se když jsme dorazili. Byli jsme opravdu zvláštní skupina. Ostřílený válečník, poradce vůdce guildy a Silný Mág, mág Aroth, který nedávno ukončil 70lvl a krásná Mia, která byla nejlepší lovkyní jakou Stormwind kdy viděl. A abych nezapomněl taky dva podivíni, kteří se k nám vnutili zhruba v polovině cesty sem. Jeden byl 70 a choval se jako učitel k tomu druhému, o 50lvl. Celou cestu nemluvili, neřekli povolání, odkud a kam jedou …nic. Ale prosili nás aby mohli s námi, takže jsme je vzali. Ať už cestovali kamkoli, my jsme byli na místě. „Alterac Valley“ pomyslel jsem si. „Na tomhle místě nikdy nebude mír“. „Nic se neděje. Drží linie. Neútočí. “Informoval mě důstojník. „Měl byste se hlásit u velitele.“vložil se do hovoru vojín, držící s důstojníkem službu. „Ano, to asi ano, kde je Vrchní maršál Ethernius?“

„Ehm“odkašlal si důstojník nervózně „Vrchní maršál Ethernius je mrtvý a AFK.“Stalo se to při nočním útoku, linie jsme neprorazili a tak byl volán ústup.“Začal důstojník a chtěl pokračovat, ale vojín mu skočil do řeči „A když už jsme byli skoro u pevnosti tak se najednou objevila oslňující záře, která nás všechny obklopila. Nic jsme neviděli a když ustala všichni jsme byli na místech pouze vrchní maršál ležel na zemi mrtev.“ „Vojíne!“ zařval důstojník, na kterém bylo vidět, že čekal pouze na to, až vojín skončí, aby neztropil trapnou situaci před nově příchozími. „Byl jsem ochoten akceptovat to že jste mi do řeči skočil jednou, ale to co zde předvádíte je neúnosné! “pokračoval „Běžte na ubytovnu, a běda vám jestli tu do pěti minut nebude náhrada za vás.“ „Ano, pane. “řekl vojín naučeně a odešel. „Omluvte chování toho mladého vojína.“ „Nic se nestalo.“ Ujistil jsem toho viditelně nervózního důstojníka. Zjevně byl upozorněn aby se k guildovnímu poradci choval co nejlépe. „Ach ano, abych nezapomněl, novým velitelem je kněz, nevím jestli ho znáte, je to Maldoom.“

„Maldoom? Toho neznám. “ujistil jsem důstojníka. „Zaveďte mě k němu.“ a snažil jsem se to říci, jako že poroučím. Bylo opravdu legrační pozorovat jak se důstojník rozhoduje, jestli opustit stanoviště nebo odmítnout rozkaz i když jsem nebyl jeho nadřízený. „Jistě, pojďte zamnou.“ řekl důstojník ze kterého tekl pot po litrech. Maldoom se ukázal být laskavým a vlídným a i když se to nezdálo nebyl pyšný...

Pokračování podle toho jak se vámm bude příběh líbit, pokud chcete taky zažít něco takového tak se přidejte do Guildy Rytíři svatého grálu, na tomto serveru je nová ale hodláme zde vyboudovat takovou skupinu kde se všichni
chovají RP.. To znamená že každý hraje svou roli, kněz se chová jako kněz atd...

marpe
Posts: 1
Joined: 01 Nov 2011, 20:08

Re: Opravdu se to stalo

Postby marpe » 01 Nov 2011, 21:12

to je dobry plan a skvijele udelany pribech :),rad bich se pridal....sice zacinam ale zacit takle dobry napad.jsem sotva 40lvl a neco malo vim,vice informaci o me a mem HANTRU -NECROVY....jak asi poznate je nemrtvi:)

PepiS
Posts: 221
Joined: 23 Mar 2011, 21:24

Re: Opravdu se to stalo

Postby PepiS » 03 Nov 2011, 09:05

čeština nic? že ja pišu bez někdy diakritiky to ještě ujde ale po tobě sem to četl 3x :D


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Opravdu se to stalo

Postby winterseer » 03 Sep 2022, 08:33

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Opravdu se to stalo

Postby winterseer » 11 Oct 2022, 18:20


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Opravdu se to stalo

Postby winterseer » 11 Oct 2022, 18:21


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Opravdu se to stalo

Postby winterseer » 11 Oct 2022, 18:22


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Opravdu se to stalo

Postby winterseer » 11 Oct 2022, 18:23


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Opravdu se to stalo

Postby winterseer » 11 Oct 2022, 18:25



Return to “RP příběhy / RP tales”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests