Minecraft ve WOW?

Moderator: Forum moderator

Semis
Posts: 151
Joined: 13 Aug 2013, 19:40

Minecraft ve WOW?

Postby Semis » 04 Jun 2014, 23:15

Chtel jsem se optat zdali by se mohly ve wow vytvorit pomoci ruznych wow editoru budovy, npc a jine pro RP hráče např vystaveni specialni lokace (jako mate utopii Celestium) trebas Zbudovani Lordaeronu viz níže video
Existuji addony , patche aby hraci mohly videt tyto hojnosti, jedna se o podobny system jako staveni Gildhouse
Mohly by se udelat lokace pro RP hrace - Severni kralostvi Lordaeron (vystaveni puvodniho Lordaeronu , Kul tiras , Stratholme , Andorhal, Dalaran nebo prepracovani outlandu ve stary Draenor... Jiste by se prilakalo timto zpusobem hodne RP hraci a hunteru eventu.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IIPYL2psXlE[/youtube]
Kul tiras - Vystaveno na Fenris Isle, jizne od Lordaeronu.

Semis
Posts: 151
Joined: 13 Aug 2013, 19:40

Re: Minecraft ve WOW?

Postby Semis » 04 Jun 2014, 23:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=u5V__0Zypa8[/youtube]

Kralostvi Alterac

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Minecraft ve WOW?

Postby RagnarokCzD » 05 Jun 2014, 00:36

Takovej alterac sme měli taky ...
Nenavidel sem ho. :D

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: Minecraft ve WOW?

Postby Bahamut_Lord » 05 Jun 2014, 09:57

Vizuálně vcelku hezké, i když některé věci by jistě nevypadaly tak krásně, jako na tomto videu (objekty na serveru mizí z dohledu na tuším 80 yardů, takže by doskakovaly a mizely, nebo např ta podlaha v kultirasu se zdá složená z kostiček, to by byl asi pořádný záhul na server DB pokaždé, co by se tam někdo připojil, než by se ty stovky kostek nahrály) . Každopádně, lokace sama o sobě RP ničemu nepřidá a opačně pokud chcete hrát RP, nic vám nebrání ani v současných lokacích. Do těchto custom lokací by se musely dělat i custom NPC, custom questy, a to vše je prostě více než časově náročné, vemte si, že Utopii vytvořit mi trvalo skoro dva měsíce a to jsem prostředí měl dané od Blizzardu.

S eventy a celkově prací na serveru jsem převážně již skončil, a kluci co zde zůstali se spíše soustředí na Blizzlike obsah, takže moc bych tuto realizaci nečekal.

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Minecraft ve WOW?

Postby medivho » 05 Jun 2014, 19:56

Ja len Bahamuta doplním
vemte si, že Utopii vytvořit mi trvalo skoro dva měsíce a to jsem prostředí měl dané od Blizzardu
a to je Baha zbehlý v DB, kdežto napríklad ja som "zelenáč", takže si neviem predstaviť, ako dlho by takýto projekt trval. Ďalšia vec je, či by to vôbec išlo rozbehať na našom serveri, ale to je asi skôr otázka na niektorého core developera.
Vizuálne je to celkom pekné, Kul Tiras by možno aj prišiel vhod, keďže Blizzard ho akosi nepridal do hry, no neviem, prebudovať zničené kráľovstvá, zvlášť Lordaeron - neviem, nepríde mi to práve správne po príbehovej stránke.

moonman
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2012, 21:24

Re: Minecraft ve WOW?

Postby moonman » 05 Jun 2014, 21:49

Vložím sem jen malý příspěvěk :D Nedá mi to, minecraft a wow? Připomenulo mi to https://www.youtube.com/watch?v=WcmqriK6jaY :)


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Minecraft ve WOW?

Postby winterseer » 03 Sep 2022, 08:06

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Minecraft ve WOW?

Postby winterseer » 07 Oct 2022, 13:02


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Minecraft ve WOW?

Postby winterseer » 07 Oct 2022, 13:03



Return to “RP příběhy / RP tales”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 5 guests