„Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.
wormik4
Posts: 1
Joined: 18 Sep 2013, 12:07

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby wormik4 » 22 Mar 2015, 16:45

http://postimg.org/image/ddo38vwed/
http://postimg.org/image/9ssvtrpd1/

možno to nič nedokazuje no len chce odkázať ostatným aby si dávali pozor na tohto jedného človeka ktorý hra za tieto postavy "Trump, Drift"

Archmage
Posts: 87
Joined: 11 Jun 2013, 12:54

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Archmage » 23 Mar 2015, 11:21

Jen nechapu co je spatne, prodej postav za goldy neni trestny, jen neni GMkama podporovany...

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby medivho » 23 Mar 2015, 13:19

Tento topik vsak ani nema sluzit na hlasenie a nasledne trestanie, skor by to mala byt nejaka cierna listina, aby si hraci dali vacsi pozor

Archmage
Posts: 87
Joined: 11 Jun 2013, 12:54

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Archmage » 24 Mar 2015, 10:42

Jiste, ale porad nechapu na co si mam dat pozor? Rika ze ty postavy prodava za goldy a z obrazkach nevidim ze by bylo neco jinak...nebo vidim spatne? =)

Rhon46
Posts: 83
Joined: 30 Mar 2013, 06:43

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Rhon46 » 24 Mar 2015, 17:53

Tak tady se jedná opravdu jen o upozornění. Jak jsem to pochopila já, z obchodu nakonec sešlo, z čí strany se tak stalo z chatu nevyplývá. Avšak jak se zdá, chce ten jeden dotyčný prodat či vyměnit warra, ovšem na účtě je i Warlock, kterého by si rád ponechal, (nebo naopak, prodá locka a nechá si warra) což ovšem u výměn nepodporovaných GM nelze. Nehledě na nízkou cenu. Může to být podvod a nemusí, každopádně by si na podobné věci měli hráči dávat pozor. Tohle skutečně zavání podvodem, ačkoli to tak být nemusí a já nechci nikoho nařknout, jen podotýkám že to tak vypadá.

mnm
Posts: 116
Joined: 13 Aug 2013, 08:16

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby mnm » 24 Mar 2015, 21:19

a ja porad rikam, ze ten kdo se necha okrast, by mel poslat zlodejovi aspon tisicovku za dobrou lekci do zivota:D

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby medivho » 24 Mar 2015, 21:24

a ja porad rikam, ze ten kdo se necha okrast, by mel poslat zlodejovi aspon tisicovku za dobrou lekci do zivota:D
Je pravda, že okradnutý si aspoň bude dávať väčší pozor na to, nakoľko a komu dôveruje. Túto tvoju úvahu by som však aplikoval len v prípade, kedy by to zlodej robil jedine kvôli takémuto účelu, a dovolím si tvrdiť, že takých ľudí je absolútne minimum :) ten zvyšok sa len chce sprosto nabaliť na nedbalosti druhých, čo mi nepríde práve správne a morálne

Vikticheck
Posts: 7
Joined: 13 Jan 2015, 01:38

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Vikticheck » 09 Apr 2015, 09:32

Chcel by som upozorniť na dvoch hráčov: Jayoks a Najsamlepsi ktorý majú aj svoju vlastnú ninja guild World of Warcraft.
Last edited by Vikticheck on 11 Apr 2015, 21:54, edited 1 time in total.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby RagnarokCzD » 09 Apr 2015, 09:43

Na prvnim screenu vidime afkadina, jak bez jakyhokoli vyditelnyho duvodu osocuje ostatni hrace z ninjovani ...
Soucasne se nam Afkadin projevuje jako znacne nezkuseny hrac, nevedomosti o mnozstvi valoru za bosse.

Na druhem screenu vidima afkadina, jak prudi s tim aby dostal ML, nebo byl zvolen lootovaci system FFA, ktery obvykle vyzaduji ninjove ...

Na třetím screenu vidíme nelogicky vyscrollovaný chat, roll o jediný item a afkadinovo leavnutí.

> Ať je to jak je to nevidim žádnej důkaz toho, že by kdokoli cokoli ninjoval, jediný co se dá říct s relativní jistotou je to, že afkadin je otravnej pitomec. :D

Vikticheck
Posts: 7
Joined: 13 Jan 2015, 01:38

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Vikticheck » 09 Apr 2015, 10:15

Fíha tak toto je velmi zaujímavý postoj k veci keď to tam nieje vidieť tak neviem či nebude problém u teba každopádne mne ide o upozornenie na takýchto ludí aby som ostatných vyvaroval podobným situáciám nie kvoli tomu aby som ukazoval prstom aha tento je zlý :) skús sa pozrieť trošku lepšie a uvidíš prehadzovanie master lootera medzi dvoma už spomínanými hráčmi a takisto v say napísané od jayoks že údaajne padol len jeden item následne nato som s ním písal wo whispe kde sa nepriamo aj priznal takže niet o čom :)


Return to “Ostatní / Other”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests