ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.
alicz
Posts: 240
Joined: 03 Jan 2012, 19:30

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby alicz » 22 Jul 2015, 12:23

Čím novější patch na offi, tím se mi to víc přestává líbit, už to zklouzává moc k FUN serverům? Smíšené BG .... WTF?
No hold to s Ashranem podělali, čeká se na to u aliance hodinu a tak se snaží z nouze vyčarovat něco aby je hráči nekamenovali.

Patch 6.2.1, Novinky + vývoj:
Pokračování vývoje: Létání po Draenoru

Létání bylo zpřístupněno na Draenoru pro postavy s úrovní 90+, které získaly account-wide achievement - Draenor Pathfinder. Pokud chcete pomoci s testováním této novinky, tak účty, které nemají dosažen achievement budou schopny zakoupit manuál Tome of Rapid Pathfinding od NPC Flaskataur v jejich Garrisonu na PTR.

Pokračování vývoje: PvP Mercenary mód

Hráči budou schopni jednat jako žoldáci k opačné frakci vždy, když vaše frakce čelí dlouhému čekání do Ashranu nebo unrated Battlegroundů. Agenti nepřátelské frakce se objeví ve vaší základně v Ashranu (Stormshield pro Alianci, Warspear pro Hordu) a umožní vám vstoupit jako nepřátelský hráč do Ashranu nebo Battlegroundu a vlastně - jako byste bojovali za opačnou frakci.
Žoldáčtí hráči automaticky projdou změnou rasy do jedné vhodné u opačné frakce. Hráči budou stále schopni získávat stejné odměny za vítězství nebo prohru jako za jejich zvolenou frakci (s výjímkou výsledků faction-specific achievementů).
Tato novinka je stále ve vývoji a nebude k dispozici od počátku testu PTR Patche 6.2.1. Mercenary mód bude zpřístupněn v pozdější fázi PTR.

poulicek97
Posts: 126
Joined: 22 Jun 2012, 19:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby poulicek97 » 22 Jul 2015, 14:43

Zdravím mám jednu menší otázku .. Nikdy jsem na offiku nehrál tak nevím, ale je možnost že bych nechtěl hrát draneory , takže bych si koupil hru jen do pand a je možno je na offiku hrát?
Prostě jestli blizzard má furt spuštěné servery na nižší datadisky?

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby RagnarokCzD » 22 Jul 2015, 20:08

Prijde na to ...

Pokud si koupis pandy, budec moct hrat, ale asi to nebude to co bys ocekaval.
Budes hrat normalne na draenoru ... budes mit draenorsky spelly, talenty, glify, profky a vubec vsechno ...
Ale nad lvl 90 nebudes dostavat XP, nebudes moct do draenorskejch lokaci a celkove vyuzivat prakticky nic z "po-pandackyho" obsahu ... + je tu ta drobnost, ze nebudes mit s kym, a prakticky ani proti komu hrat, protoze vsichni po dosazeni 90 zdrhnou do dalsi lokace. :D
(docela to pripomina situace na freecku kdy se prechazi na novej patch / datadisk, ale na obsahu se jeste pracuje, jen s tim rozdilem ze tam bys cekal sam :D)

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby hlavmen » 22 Jul 2015, 20:54

Durazne nedoporucuju tuto možnost - ty spelly a glyphy a vsecko je stavěný na to, že doexpíš, takže když se zasekneš na 90ce (a takovejch lidi je prekvapivě hodně, co se zasekavaj na starsich datadiscich), tak to budes mit brutalně nevybalancovane vuci ostatnim (třeba balance druid nema instantní starsurge atd)

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby abug » 22 Jul 2015, 21:06

Ale zase já bych řekl, že naexpit si pár charů na 90ku (abych si vyzkoušel co mě baví) a až pak kupovat WoD pro mě byla ideální možnost...

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby RagnarokCzD » 22 Jul 2015, 21:16

Vzhledem k tomu, že na 90-100 dostaneš perky, který některejm classam dost měněj hru ... :D
A vzhledem k tomu, že i na těch pandách si budeš muset každej měsíc platit ...
A vzhledem k tomu, že na 100 se mnohem snáz sháněj goldy na gametime ...
No a v neposlední řadě vzhledem k tomu že WoD je teď v obrovskejch slevách a stojí v podstatě prd ...

Já bych tentokrát souhlasil s Hlavmenem :D

poulicek97
Posts: 126
Joined: 22 Jun 2012, 19:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby poulicek97 » 22 Jul 2015, 22:52

Aha takhle to tedy funguje :D .. Díky moc za odpovědi :)

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby sewak » 08 Dec 2015, 20:27

sewak#2986 kdyby chtěl někdo zajít nějaké PvP (ali drakthul)

rhornin
Posts: 72
Joined: 06 Sep 2014, 14:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby rhornin » 08 Dec 2015, 23:28

Sem si vyexpil z nudy na alíkách (Drakthul) a ty guildy tam jsou trosku pod uroven , v dobe kdy moje guilda u hordy jedna z prumeru zakoncovala progress heroickeho Archimonda a zacinala s Mythic chudaci progressovali 2hý quater normalu

rhornin
Posts: 72
Joined: 06 Sep 2014, 14:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby rhornin » 08 Dec 2015, 23:28

Ale zas ty alícke guildy jsou dost početne :D


Return to “Ostatní / Other”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 4 guests