ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.
Král já I.
Posts: 335
Joined: 30 Aug 2011, 17:57

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Král já I. » 13 Jun 2015, 04:13

Agonia#2343

kdyby chtel nekdo pokecat nebo jit nakej old raid :D

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby abug » 25 Jun 2015, 18:37

Tak jak hodnotíte Tanaan a celkově patch 6.2 ? Za mě je tanaan absolutní fail blizzardu (jako by si je mohli dovolit -.-) celkově, ta lokace je tak nesmírně hardcore, že to až hezký není, udali to jako Catch-up mechaniku pro lowky, kde se bude dát farmit tuna apexisů, po 2 dnech nonstop farmení tam můžu s klidem v duši říct - NIKDY VÍC... Fakt nehoráznej fail, nejen že lowka ( já to byl za fajn geared huntera) nemá šanci, ale k tomu jsou tam ještě furt se opakující daily questy, které se rádoby "mění", nemožný chain quest, který je vlastně uplně o ničem, bonus objectivy, kde jsou ty brutálně OP mobky, a další výmysly ... Fakt patch co stojí za prd ... Zachránit to může už jen Hellfire Citadela, která je už nyní i horšíma guildama farmena na HC, takže bude asi tak HC jako BoT Normal ...
Blbost, ještě že mě do toho fakt nikdo nenutí :D

tpacko
Posts: 272
Joined: 25 Feb 2013, 22:45

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby tpacko » 25 Jun 2015, 23:29

musis si z toho stola vzdy brat iny q vtedy by sa ti q mali menit :)

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby abug » 26 Jun 2015, 07:12

musis si z toho stola vzdy brat iny q vtedy by sa ti q mali menit :)
Jo, stůj se mění, ale quest je to furt na jedno brdo, jdi tam, a zabij všechno co vidiš ...

Yelito
Posts: 50
Joined: 12 May 2015, 07:49

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Yelito » 26 Jun 2015, 07:54

Tak jak hodnotíte Tanaan a celkově patch 6.2 ? Za mě je tanaan absolutní fail blizzardu (jako by si je mohli dovolit -.-) celkově, ta lokace je tak nesmírně hardcore, že to až hezký není, udali to jako Catch-up mechaniku pro lowky, kde se bude dát farmit tuna apexisů, po 2 dnech nonstop farmení tam můžu s klidem v duši říct - NIKDY VÍC... Fakt nehoráznej fail, nejen že lowka ( já to byl za fajn geared huntera) nemá šanci, ale k tomu jsou tam ještě furt se opakující daily questy, které se rádoby "mění", nemožný chain quest, který je vlastně uplně o ničem, bonus objectivy, kde jsou ty brutálně OP mobky, a další výmysly ... Fakt patch co stojí za prd ... Zachránit to může už jen Hellfire Citadela, která je už nyní i horšíma guildama farmena na HC, takže bude asi tak HC jako BoT Normal ...
Blbost, ještě že mě do toho fakt nikdo nenutí :D
Mě příjde, že celkově už tak od pandarie to WoWko celkově ztrácí smysl a příběh :D ...

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Teu » 26 Jun 2015, 08:54

To už zase začne nekonečná diskuze na téma (ne)smysl nových datadisků... Jedni budou zastávat i MoP a pandareny, protože se objevili ve W3, druzí (jako já) budou argumentovat, že to s lore nemá nic společného a ten datadisk byl vyvinut jen kvůli silné komunitě korejců...

Ale budiž, pokud uznáme MoP jako fakt, pak ztráci smysl WoD, protože Garrosh byl poražen a uvězněn (jeho popravu by asi Thrall nepřipustil) v Pandarii (lze tak usuzovat z toho, že ho tam soudili a dost pochybuju o tom, že by ho neodsoudili na doživotí)... Fakt, že by ho Taran Zhu nechal utéct, aby mohl přejít do alternativní reality a tím "spustit" WoD, můžeme asi považovat za nereálný...

A když se ještě vrátíme ke Cata - už tady by se mohlo uvažovat o tom, jestli to má něco společného s lore... Jistě, vyskytují se zde postavy a předměty, které v lore najdeme (typickým příkladem je Neltharion/Deathwing nebo samotný "item" Dragon Soul), ale kdy se příběh odehrává? Lineárně v čase asi určitě ne, takže jedem tak, jak se to Blizzardu hodí?

Jinak já osobně se do Tanaan Jungle ještě ani nepodíval - mám zabitý Hellfire High Council na normal a podíval jsem se na pár pullů Killroga, pak jsem z raidu odešel (low gear a ještě offspec)... ale asi bych netvrdil, že je HFC farmena na HC, úspěšně progressnuta třeba ano (přeci jen v prvním týdnu od spuštění nemůže být logicky mluveno o farmě: progress-> first kill -> potvrzení killu -> farma - progress může trvat i jeden, dva pully a následuje first kill). Osobně jsem spíš zvědavej, jak na tom budou ty mythic dungy, na ty jsem taky ještě neměl čas a chuť, nehledě na to, že bych celkem rád sehnal nějakou trvalejší partu než to chodit stále s random hráči - na to mám LFG do achievu a garrison daily

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby medivho » 26 Jun 2015, 21:21

Teu, on Thrall ho práveže chcel zabiť, Varian ho však zastavil, a Taran Zhu prišiel s geniálnym nápadom, aby bol odsúdený v Pandarii. Tuším mal dostať doživotie, no Kairozdormu mal dohodu s Wrathionom, a s Garroshom sa premiestnil do alternatívnej reality. Teda vôbec to nebolo tak, že by ho niekto nechal utiecť, v podstate práve naopak (ak teda nepočítame Kairoza).

Ja inak tú alternatívnu realitu chápem jednoducho, a podľa mňa to tak Blizzard zamýšľal - vôbec nejde o cestovanie v čase, a to v žiadnom slova zmysle. Jednoducho sa presunuli do alternatívnej reality, kde je časová línia posunutá o 30 rokov, teda ak je na "našom" Azerothe rok 100 (len napríklad), v alternatívnom Draenore je taktiež rok 100, nie rok 70 (teda 100-30). Takto mi to dáva asi najväčší zmysel.

S tým Cata a cestovaním v čase máš pravdu, podľa mňa však jednoducho chceli do hry predstaviť Azsharu a spol., preto to zamaskovali tak, že Nozdormu ten Dragon Soul "vráti" naspäť na právoplatné miesto v časovej línii (veľa zmyslu to nedáva, ale budiž)

BTW, keď sa už bavíme o tých lore failoch - Pandaria podľa mňa nebola tak strašná, WoD taktiež nie (aj keď, úprimne, niektoré línie mohli omnoho, omnoho viac rozviesť, viď začatý a nedokončený príbeh + osud Doomhammera), skôr ma sklamal koniec Cataclysmu. Vôbec mi nedáva zmysel, prečo by titani mali Aspektom dať moc na zastavenie Hour of Twilight, ktorá je, konieckoncov, spôsobená tým, že jedn z nich zneužíva svoju moc, ktorú mu titani dali. Keby to teda neurobili, nič z toho by sa nemuselo stať. Well played, Aman´thul. Rovnako mi príde hlúpe to, že aspekti po zastavení HoT stratia svoju moc a schopnosť reprodukcie, ale asi Blizzard chcel uvoľniť miesto pre niečo iné, než okrídlené plazy

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Teu » 27 Jun 2015, 10:38

Ano Thrall ho chtěl zabít, ale "se ctí", tzn. že nepřipustí, aby byl popraven aliancí nebo pandareny... Co se týče toho přemístění do alternativní reality, můžeme to brát jako útěk a v tom případě Taran Zhu odvedl mizernou práci v Garroshově zabezpečení...

Co se týče té časové linie v alternativním Draenoru, je otázka, jestli je to opravdu tak a Orgrim místo rozhodnutí přijmout Gul'danovu nabídku v této realitě odmítl... Na druhou stranu ovšem existují informace o tom, že tohle rozhodnutí mu našeptal právě Garrosh z "Cata reality" s tím, že dodal i technologie ze své reality a kterou tehdy orkové na Draenoru neznali... Já se tedy přikláním spíše k názoru, že časová linie v Draenoru je o něco nazpět oproti časové linii na Azerothu...

Na druhou stranu podle kvantové teorie paralelních vesmírů by ten čas v každém okamžiku měl být stejný, události pak v závislosti na rozhodnutí daných účastníků... Pak je otázka, jestli Blizzard bere teoretickou fyziku jako fakt a řídí se jí, nebo si v rámci herního světa porušuje co se mu zlíbí... :D

Co se týče těch aspektů, tak ono to v podstatě není o čem moc přemýšlet... V první řadě tu moc neztratili, ale vzdali se jí, ač nedobrovolně - pro Dragon Soul jako zbraň jsou aspekti potřeba (je přeci složen z moci každého z nich) a asi je i dost vyčerpá... Po zničení Deathwinga sama Alexstrasza říká, že jejich čas i účel na Azerothu již vypršel a je čas na hráčích, aby svůj svět bránili, neboť oni jsou ti praví obránci Azerothu... A i tak si trochu své moci nechala - byla schopná vycítit, že je Aggra těhotná, o čemž něměl Thrall ani páru a dost ho to, příjemně, překvapilo...

A co se týče WoD - zatím je nově patch 6.2.0, třeba ještě Blizzard něco vymyslí a nějakou linii třeba rozvede ;)

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby medivho » 27 Jun 2015, 11:24

Tak dá sa to čiastočne považovať za chybu Taran Zhu, avšak keby Kairozdormu nebol zradná mrcha, nemuselo by sa to stať. Plus tomu celkom napomohol nálet Dragonmaw Clanu a zeppelinu, ktorý od neho odpútal pozornosť.

Pochybujem, že Blizzard sa riadi nejakými zákonmi, skrátka im išlo o to, aby ukázali ten starý Draenor v hre, tak vytvorili alternatívnu realitu, asi najskôr nejako extrémne neriešili, ako presne to bude fungovať.

Nemyslíš náhodou Groma namiesto Orgrima? :) Ja som narážal na to, ako o Doomhammerovi urobili komiks, v ktorom mu na konci Blackhand vrátil kladivo a hovoril, že musí splniť ten osud, ktorý sa k Doomhammeru (kladivu) viaže. Ingame bol videný asi 2-3 krát, ako najprv bojoval za Iron Horde, potom sa Blackhandovi postavil a umrel, kladivo je v zabudnutí, a možné dokončenie jednej lore línie s ním...

S tými aspektami to podľa mňa nie je tak, že by sa toho vzdali dobrovoľne. Práve v Cataclysme sa rozuzlilo, že tie sily im slúžili na zastavenie zničenia sveta (Hour of Twilight). Nepopieram, že trochu moci stále majú, ale je to len zlomok oproti tomu, čo mali predtým. Môj názor na toto zakončenie som už písal v minulom príspevku, ale s tým už asi nikto nič neurobí. Dragon Soul ako artefakt s tým podľa mňa nemá až toľko spoločného, keďže nikto z Aspektov ho nemohol ovládať, práve preto Thrall "zastúpil" Earth-wardena, a ako smrteľník ho aj mohol použiť. Tak ho teda použil :D I keď nepopieram, niečo mi mohlo uniknúť, možno svoju moc vliali to DS, no som si skoro úplne istý, že tú moc stratili "vďaka" tomu úžasnému proroctvu titanov.

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Kostka » 28 Jun 2015, 04:23

https://www.youtube.com/watch?v=jES4Rz487kQ R.I.P Blizz mi vždy nechá umřít každé moje oblíbence ,ale s Garroshem mě naprdli snad nejvíc hned po Artíkovi :cry:


Return to “Ostatní / Other”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests