ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.
Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Teu » 04 Jun 2015, 10:25

Já vím, mám pár itemů se socketem, myslel jsem to obecně - Blizzard se vymlouvá na to, že nároky na hráče, co se reforge/gemování týče, byly vysoké a proto, aby to hráčům usnadnil, je odebral ze hry... Hráči tak již nemusí hlídat 5 statů a vymýšlet reforge/gemování...

Ono když ti pořád padají itemy s useless staty (LFR), a ty tak honíš leda tak ilvl, abys mohl třeba joinout guildu, případně intelekt kvůli SP, tak by se reforge hodil (useless stat->spirit/mastery/multistrike - primárně hraju resto shamana)

rhornin
Posts: 72
Joined: 06 Sep 2014, 14:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby rhornin » 04 Jun 2015, 14:26

Já jsem spokojeny nahodou s tou zmenou, ze kazdy item nema rovnou socket popr neni upgrade o 5 IL , ze je to vse jen Random , sice mi Reforge chybi ale jsem rad ze uz neni hit a expertize , to cementovi strasne prospelo :P

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Worian » 04 Jun 2015, 14:56

nj, žádné hledání capu, žádné balancování statů, jen tam namrskat multistrike...

rhornin
Posts: 72
Joined: 06 Sep 2014, 14:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby rhornin » 04 Jun 2015, 15:37

No nevim , muj privilegovany stat je haste, potom mastery a teprve nakonec Multistrike

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Worian » 04 Jun 2015, 15:51


Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Kostka » 04 Jun 2015, 17:18

bylo a pořád je toho moc ... je to třeba osekat ještě víc ... teď někde blizz zminoval ,že nejspíš na new datadiskách už nebudou nikdy fly mounti :) řekl bych ,že blizz dělá dobrý krok ,, prostě ruku na srdce blizz pořád přidával přidával přidával .. je na čase ubírat !

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Worian » 04 Jun 2015, 17:24

takže na dalším datadisku budem za jakýkoliv spec mačkat jedno tlačítko?

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Teu » 04 Jun 2015, 19:44

Ono by stačilo, kdyby trochu přemýšlel a odebíral věci, které fakt stojí za to... u shaman například odebral Call of Ancestors/Spirit/Elements fakt nechápu, proč odebíral (jedna z mála užitečných věcí, které už nejsou, případně guildperk na port)

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby abug » 04 Jun 2015, 19:49

Zase bych ale řekl(alespoň z mého pohledu), že k takovému osekání zase tolik nedošlo, mám 6 charů (85+) a spellů mám dost, ano, to že momentálně je spellbook jen pro jednu specku, a nemám tam zbytečné nebo "nadbytečné" spelly ostatních specek ještě neznamená že ty spelly nejsou(tím nechci říct, že se jich pár desítek nezrušilo), ale i tak si myslím, že spellů je furt celkem hojně ...

Ovšem je pravda, že pak padá takovej ten "skill" že umíš používat i něco víc jak zbytek lidí, protože nic "víc" vlastně ten danej spec nemá no ...

rhornin
Posts: 72
Joined: 06 Sep 2014, 14:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby rhornin » 05 Jun 2015, 17:40

Jak říká, co se většinou oseká, to se objeví ve spellbooku jako pasivní atribut

Mně se ale třeba libí osekaný enhancement na wodku oproti šamanovi na icewow :P hlavně ta haste a redukce CD útočných spellů, stormstrike na dálku, mít to na icewow na huntry, ovládání elementálů a bůh ví co ještě


Return to “Ostatní / Other”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests