3D Bomberman - "Bomb The Man"

Moderator: Forum moderator

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Gregory » 24 Feb 2013, 11:43

Už delší dobu vyvíjím hru, která má být 3D verzí starého Dyna Blastera (nebo novějšího Atomic Bombermana). Vyvíjím to jako projekt k praktické maturitě (vloni jako ročníková práce) a jediné, co mi schází, jsou nápady.

Na závěr postu přikládám pár videí, které jsem nahrál v průběhu vývoje.

Co od vás potřebuji?
  • můžete si nadesignovat vlastní level - nakreslit, navrhnout, najít/vyrobit textury, cokoliv
  • můžete přispět nápady na vylepšení, návrhy, jak by bylo možné hru popostrčit dál
  • můžete vymodelovat nějaký model nepřítele (formát 3DS), ne příliš složitý, přecijen je to simple arkáda, případně model krabice na rozbíjení (ve videích jsou to takové ty jehlany žluté)
  • můžete mi dodat textury pro modely pevných krabic, země, a tak dále..
Pokud byste něco takového pro mě udělali, určitě vás uvedu v titulkach a na stránkách, které připravuji :)

Hra je momentálně zase o něco dál, než je vidět na videích - nepřátelé už mají animaci umírání, stejně jako hráč, už funguje i deathmatch v multiplayeru :)

Slíbená videa (od nejstaršího po nejnovější):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P8RuTCDwC_s[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6Zg-qut0Pps[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hcZfKCHROmY[/youtube]

Labuz
Posts: 213
Joined: 31 Oct 2011, 08:45

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Labuz » 24 Feb 2013, 12:44

Mám dotaz ke hře. Je v ní nějaký editor map nebo tak něco?

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Gregory » 24 Feb 2013, 12:48

Vytvořil sem k ní jednoduchej 2D editor, ale je dělanej spíš provizorně, abych to měl v čem dělat já :D Takže pokud někdo chce navrhnout level, tak asi bude nutný na papír nebo v malování/PS/whatever.

Labuz
Posts: 213
Joined: 31 Oct 2011, 08:45

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Labuz » 01 Mar 2013, 11:07

trochu jsem nad tou hrou přemýšlel. Co takhle udělat mapu třeba ve slévarně. Kde by se náhodně po nějakem čase vylevála struska, která by ničila všechno co by jí přišlo pod ruku a trochu mapu náhodně modifikovala? Prostě takové zpestření. Taky by se mi u takové hry líbili třeba nějaké celkové statastiky. Kolik bomb jsem použil. Kolikrát jsem umřel. Kolik potvor jsem zabil atd atd. Taky by nebylo možné špatné nějaké to skore na webu. Prostě ti nejlepší hráči .
A takhle bych mohl pokračovat :D

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Gregory » 01 Mar 2013, 13:13

Neni špatnej nápad :) sice ta slévárna nevim jak technicky s realizací, ale to bych nějak vymyslel.

Každopádně statistiky se zobrazujou jakoby na konci jedný singleplayer hry, a je tam přesně to co píšeš - počet položenejch bomb, počet zabitejch nepřátel a počet sebranejch bonusů. V multiplayeru to je akorát počet zabití a počet smrtí.

Pokud máš nápady, určitě pokračuj, potřebuju hodně nápadů :)

Labuz
Posts: 213
Joined: 31 Oct 2011, 08:45

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Labuz » 01 Mar 2013, 13:16

A jinak jako hráč bych asi ocenil možnost odemknout si malý bonus ve hře. Třeba nový model postavy. Nebo bomby.

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Bahamut_Lord » 01 Mar 2013, 13:25

Jo, achievy jsou dnes v mode, zabij 5 npc za 5 sec, ani jednou neumri, apod. Co bych nejvíce ale.ocenil jako.hráč ja, je něco, co taky v poslední době zažívá velký boom - coop campaign. Bomberman 3,4,5 jsou právě super s tím, ze je možno je hrát ve více lidech proti npc. Na konci samozřejmě bossové.

O tomu slevarenskemu uzavírání, v Atomicu to bylo tusim řešeno tak, ze.se začaly kostičky pomalu uzavírat samy po.obvodu, až přežil jediný

Labuz
Posts: 213
Joined: 31 Oct 2011, 08:45

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Labuz » 01 Mar 2013, 13:39

jj achievy a coop mody. :)

atlas
Posts: 30
Joined: 16 Jul 2011, 10:28

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby atlas » 02 Mar 2013, 16:46

co takle nějakou měnu, za kterou by sis mohl kupoval lepší bomby nebo snad nějaký armor :)

Aritos
Posts: 35
Joined: 28 Mar 2012, 07:40

Re: 3D Bomberman - "Bomb The Man"

Postby Aritos » 03 Mar 2013, 23:05

Super nápad :D jako malej jsem tohoto ,,Bombiče,, hrál :D (2D) je to dobrý napad


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests