Ice Online webdesign

Moderator: Forum moderator

BlackNight
Posts: 2
Joined: 24 Feb 2017, 16:35

Ice Online webdesign

Postby BlackNight » 24 Feb 2017, 16:39

Zdravim :) bylo troška času a nudy tak jsem vám zkusil navrhnout design stránek :D
http://imageshack.cz/images/2017/02/24/ ... Ekopie.jpg

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Ice Online webdesign

Postby Onsatko » 24 Feb 2017, 23:10

Tyjo, to není vůbec marný :) Celkově. Jen bych přemýšlel o jiný barvě než fialový. Ale jinak supr práce. Pod status zabudovat ten bugtracker co je na novým webu, možná promyslet tu barvu, a vůbec bych nebyl proti. Je to krásně přehledný.

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Ice Online webdesign

Postby astromedia » 25 Feb 2017, 00:07

Za sebe bych jednu poznamku :) - kdyz uz tematicky ladit theme do jedne rasy nebylo by asi marne udelat nejaky base theme zalozeny na datadisku a ty rasove jako moznost pro prepnuti (kazdy by si nasel jaky mu vyhovuje) ale jinak start zajimavy :) ... predpokladam ze hrajes worgeny :D

BlackNight
Posts: 2
Joined: 24 Feb 2017, 16:35

Re: Ice Online webdesign

Postby BlackNight » 25 Feb 2017, 17:30

Oukey díky za komenty :D Barvy jsem dal více do modra .... Mám jednoho worgena nejsem na nich nějak ulítlej :D jinak jsem přidal šipky na rollování a obrázek by si tak mohl každý vybrat podle svého gusta :D
http://imageshack.cz/images/2017/02/25/ ... e706f9.jpg

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Ice Online webdesign

Postby astromedia » 25 Feb 2017, 19:31

Osobne jsem spise mel na mysli vyber stylu (css) a ne jen obrazku (nevim zda jsi grafik nebo i koder) s tim ze by se ostatni barvy ladily podle toho obrazku (cata theme do cervena, worgeni dejmetomu do fialova, elfove do zelena, ...). Jinak mám osobně jednoduchý "flat" design rád ale u hry jako wow bych asi uvazoval o tom dat tomu nejakou trochu vetsi "hloubku", texturu a mozna nejake detaily ale buh vi, osobne jsem toho taky semtam zkousel vic a je tezke to spravne sladit :) ... nicmene mne neber moc vazne, zacinal jsem jako grafik tak umim byt trochu kriticky :D ... jednoduse receno - "naslapnute je to docela dobre ale neeeco tomu chybi" :)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Ice Online webdesign

Postby Teu » 26 Feb 2017, 20:19

- souhlasím s astrou - změna headeru nezmění design webu, ba naopak, pokud budu mít bleděmodročernej web a k tomu si změním header na Deathwinga, tak to k sobě vůbec neladí...
- další věc je ta, že mě osobně se moc nelíbí to dlaždicové uspořádání main page - je to nepřehledné a raději bych využil celou šířku stránky
- nevidím důvod, proč mít v headeru i footeru to samé - viz název serveru a odkazy na gm tým, pravidla serveru atd.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Ice Online webdesign

Postby Onsatko » 28 Feb 2017, 20:37

Já myslim že footer je tam defakto jen jako placeholder pro jiný texty. Co se dlaždicovýho uspořádání týče, mně se to naopak líbí, dokonce mi i přijde celkem přehledný. Klidně bych se ale podíval jak by to vypadalo kdyby byly odstavce pod sebou, pokud si schopnej udělat takovou variantu. Co se týče šířky obrazovky, souhlasim, ale zase - koukáme na obrázek a na ne na nakódovanej web, myslim že takhle useklý by to ve finále nebylo. A pokud de o barvy - bylo mi možný vyzkoušet vyloženě nějakou světlejší kombinaci? Nevim co konkrétně, zkus nás překvapit :D


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests