iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow error

Moderator: Forum moderator

Panthe
Posts: 11
Joined: 14 Oct 2012, 14:15
Location: Pardubice
Contact:

iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow error

Postby Panthe » 07 Apr 2015, 06:54

Ahoj lidičky,

nevím jak vy, ale už mě nebavilo se věčně potýkat s přepisování realmlist.wtf a zároveň mi připadalo absurdní mít kvůli tomu dva a více klientů, když jeden zabírá na disku 20GB. A právě z tohoto důvodu jsem si kdysi naprogramoval několik jednoduchých aplikací. Jedny se jmenují cizi_realm.exe, které zde neposkytnu a iCe WoW.exe, kterou lze získat níže.

Jak aplikace funguje a proč jí chtít ?
- v první řadě při každém spuštění smaže cache - už žádné wow errory takřka
- v druhé řadě smaže soubor realmlist.wtf
- v třetí řadě vytvoří nový realmlist.wtf obsahující potřebnou konfiguraci k připojení na iCe
- počká vteřinu a zapne Wow.exe
- zavře sebe sama
(to celé se stane v mžiku, takže budete mít pocit jakoby jste normálně zapnuli wowko)

Jak na to ?
:idea: stáhněte si >ice_wow.rar< , který obsahuje iCe WoW.exe
:idea: rozbalte obsah ice_wow.rar do složky s wowkem (tam kde máte umístěny realmlist.wtf a Wow.exe)
:idea: pokud někdo používáte 64-bitovou verzi klienta je nutné přejmenovat Wow-64.exe na Wow.exe, je to z toho důvodu, že aplikace ke spuštění hry využívá klasické Wow.exe

Pak stačí aby jste si vytvořili zástupce k iCe WoW.exe, umístili si jej na plochu a už nikdy nemusíte lézt do složky se hrou a přepisovat realmlist.wtf když si budete chtít zahrát na iCe, stejně jako se už nikdy nebudete muset zabývat problémem zvaným promazávání cache a tedy skoro žádnými wow errory.

Ať slouží .)

- asi vám došlo, že tento nástroj jsem si původně vytvořil v několika provedeních, abych nemusel neustále přepisovat realmlist, když si chci zahrát i na jiných serverech. Ostatní provedení zde ze slušnosti neposkytnu, aneb ať je cesta zpět, vždy lehčí.

edit:
vfinal2 - změna adresy realmu
vfinal - funkční pro všechny uživatele + maže cache + zabezpečuje debug nastavení realmů ve složce %\Data; %\Data\enGB; %\Data\enUS; + debug chyby vzniklé špatným nastavením WoW.mfil a WoW.tfil
v0.2 - funkční jen pro určité uživatele + maže cache
v0.1 - funkční jen pro určité uživatele s konkrétním druhem klienta

- v případě zájmu, či pochybností ohledně bezpečnosti apod. jsem ochoten poskytnout zdroják

Hecteur
Posts: 5
Joined: 03 Mar 2015, 07:55

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby Hecteur » 07 Apr 2015, 10:43


Panthe
Posts: 11
Joined: 14 Oct 2012, 14:15
Location: Pardubice
Contact:

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby Panthe » 07 Apr 2015, 11:13

Jéééžíííš no ty jsi zlatíčko, to je boží, pac a pusu :D A tolik nastavení tam lze provést, to je nádhera. Kdybych to tak kdysi věděl... Kup si za svůj krásný skutek něco dobrého ^_^ ....a pak se tím přežer a praskni !!!










http://hellriders.8u.cz/download/a.jpg

Hecteur
Posts: 5
Joined: 03 Mar 2015, 07:55

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby Hecteur » 07 Apr 2015, 15:20

Zajímavá reakce...ale je fajn že ti to funguje "v mžiku, kdy budeme mít pocit jakobysme zapnuli normálně wowko" :mrgreen:

Helsing
Posts: 18
Joined: 18 Jun 2014, 22:01

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby Helsing » 07 Apr 2015, 17:17

^ Trojan incoming :D
Last edited by Helsing on 17 Apr 2015, 12:38, edited 1 time in total.

Lant
Posts: 55
Joined: 24 Mar 2014, 19:25

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby Lant » 07 Apr 2015, 17:32

Já Pantheho launcher používám, byl původně dělaný pro naši guildu. Můžu potvrdit, že funguje bez problémů a nic nežádoucího v něm není.

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby medivho » 07 Apr 2015, 17:37

Pekne, no vzhladom na to, ze existuje iCe Launcher, ktory ma vsetky tieto funkcie, nevidim prilis velky zmysel v stahovani dalsieho.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby hlavmen » 12 Jun 2015, 14:00

Ten iCe launcher, bude nějaký update? Protože to při spuštění mění realmlist na ten starej, teď už nefunkční.
A taky by bylo fajn tam hodit nějaký novinky o serveru, jako jsou třeba na stránkách. Furt tam straší ten článek o foru už od vzniku launcheru :D

Alecto
Forum moderator
Posts: 18
Joined: 09 Mar 2015, 12:48
Location: Praha

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby Alecto » 12 Jun 2015, 15:55

Pre užívateľa hlavmen, tento problém bol riešený na poslednej stránke diskusného vlákna viewtopic.php?f=41&p=189197#p189197 ; v skratke, stačí spustiť launcher, následne ho vypnúť, manuálne prepísať realmlist a na spustenie hry používať súbor "Wow.exe" .

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: iCe - měnič realmu + auto-mazání cache / eliminace wow e

Postby hlavmen » 12 Jun 2015, 16:15

Pre užívateľa hlavmen, tento problém bol riešený na poslednej stránke diskusného vlákna viewtopic.php?f=41&p=189197#p189197 ; v skratke, stačí spustiť launcher, následne ho vypnúť, manuálne prepísať realmlist a na spustenie hry používať súbor "Wow.exe" .
Ano děkuji, opravdu jsem do teď netušil jak změnit ručně realmlist, jsem ti vděčný za to, že jsi mi to vysvětlil :D
Ale děkuji za ten odkaz na topic, je tam už updatnuty launcher


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests