Stackovanie buffov/aur

Moderator: Forum moderator

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Bahamut_Lord » 21 Dec 2014, 09:02

Aha, no to si dokazu predstavit, ze se to mohlo stat. Ale spise se vratim k tomuhle, nezda se mi to, urcite jsi to zkousel skrz spell_linked_spell, ze stejne ID odebralo stejne ID? V tehle situaci preci nemuze vzniknout to, co popisujes, ze to odebere oboje, odebere to jen ty starsi vrstvy, ale nove musi nahodit.
No ono je problem to ze su to passivky ak das odobrat tu auru odobere celu passivku cize talent. Ak ak su to 2 rovnake tak to nepojde ptz odobere oboje.

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Robby » 21 Dec 2014, 10:31

Aha, no to si dokazu predstavit, ze se to mohlo stat. Ale spise se vratim k tomuhle, nezda se mi to, urcite jsi to zkousel skrz spell_linked_spell, ze stejne ID odebralo stejne ID? V tehle situaci preci nemuze vzniknout to, co popisujes, ze to odebere oboje, odebere to jen ty starsi vrstvy, ale nove musi nahodit.
Viem co myslis mam pocit ze vtedy mi vzdy padol server alebo som nema ziadnu auru. Skusim to este raz.

Ked som dal 49868 -49868 tak po hodeni sh formy neda ziadnu auru. Jedine co ma napada ze pouzivam zle ID aury ale ine som nenasiel.

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Bahamut_Lord » 21 Dec 2014, 11:18

Hmm no mas pravdu. Tak se zeptam do tretice, a ten spell_group , zkousel jsi s nim neco dat do kupy v tomto smeru?

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Robby » 21 Dec 2014, 11:23

Hmm no mas pravdu. Tak se zeptam do tretice, a ten spell_group , zkousel jsi s nim neco dat do kupy v tomto smeru?
Bohuzial, The table doesn't affect persistent area auras stacking or passive auras stacking

Anemarie
Posts: 77
Joined: 04 Nov 2012, 20:35

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Anemarie » 21 Dec 2014, 17:59

Sice už se programování nevěnuji nějakou dobu ale napadla mě jedna věc podobná co popisuje Baha.
Stejné ID odebere stejné ID.

Napadlo mě to upravit na to, že to nebude stejné ID odebere stejné ID ale při použití spellu (SF, MF atd) vymazávat nejdříve veškeré ID jiných aur.
Když to uvedu do příkladu, tak při použití shadow formy u priesta se na začátku dá příkaz na sundání veškerých ID aur co obsahují stejný buff a pak se v zápětí forma normálně nahodí se vším všudy.
Je to trošku opačná myšlenka než, že hráč bude imunní na spell, který už na sobě má.

Je to jen nápad, nekamenovat :-)

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Robby » 21 Dec 2014, 18:12

Sice už se programování nevěnuji nějakou dobu ale napadla mě jedna věc podobná co popisuje Baha.
Stejné ID odebere stejné ID.

Napadlo mě to upravit na to, že to nebude stejné ID odebere stejné ID ale při použití spellu (SF, MF atd) vymazávat nejdříve veškeré ID jiných aur.
Když to uvedu do příkladu, tak při použití shadow formy u priesta se na začátku dá příkaz na sundání veškerých ID aur co obsahují stejný buff a pak se v zápětí forma normálně nahodí se vším všudy.
Je to trošku opačná myšlenka než, že hráč bude imunní na spell, který už na sobě má.

Je to jen nápad, nekamenovat :-)
Neviem presne ak oto myslis ale mam pocit ze toto v DB nastavit nepojde. Ptz to by Sh forma musela zhadzovat Mind Quickening auru a potom zase nahadzovat to som skusal a zhadzovalo to server ptz tam bola smicka ktora sa opakovala donekoneca.

Yelyto
Posts: 410
Joined: 15 Mar 2013, 15:50

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Yelyto » 25 Dec 2014, 09:50

Stackuje se crit od fury wara, a hunterova peta ? Mám pocit, že mi někdo říkal že jo, kdyžtak id: http://www.wowhead.com/spell=24604 (Furious Howl), ID Rampage jsem nenašel, ani na Wowheadu, ani na wowwiki, ani jinde na googlu

Smiledew
Posts: 251
Joined: 07 Feb 2014, 19:00

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Smiledew » 25 Dec 2014, 10:22

ID Rampage jsem nenašel
http://cata.openwow.com/spell=29801

Yelyto
Posts: 410
Joined: 15 Mar 2013, 15:50

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby Yelyto » 25 Dec 2014, 10:26

špatně jsem hledal xD, díky

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Stackovanie buffov/aur

Postby RagnarokCzD » 25 Dec 2014, 13:01

Právě vyzkoušeno > nestackuje


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests