''Pavlačové Drbny''

Moderator: Forum moderator

Raynar
Posts: 806
Joined: 21 Apr 2013, 19:07

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Raynar » 22 Nov 2013, 21:03

Jde jen o to , že ten projekt co se vymyslel byl založen v topicu Arény a jednalo se o odměny co by mohli mít high rated PVP players a co by taky jednou nemuseli mít všici PVE lidi co chtěj všecky mounty pety flagy tabardy hovadinky blbosti pokemony. Že by byla jedna věc , která by se týkala za odměny fakt jen PVP hráčů . Proti PVE lidem nic extra nemám , jen nemám rád že musejí mít všecko a když něco nemůžou mít tak je toho plný fórum , že Raynar a ostatní jeho příkuřové.
Who cares?

PS- Pokud někdo souhlasí semnou, či já s ním, tak jsme příkuřové. Pokud souhlasíš s někým ty, či někdo s tebou, tak je to OK :D Zamysli se nad sebou.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Gregory » 22 Nov 2013, 21:11

Stop offtopic. Pokud si chcete probrat svoje spory, tak jinde. Další offtopic už mažu.

K tématu: pokud by byla potřeba podpora v jádře, pro usnadnění vkládání (script tabulka, kam by se jen vypsaly texty, aby to nezavazelo jinde), tak to neni problém.

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Bahamut_Lord » 22 Nov 2013, 21:17

Diky Gregu, ale v tomto případě si vcelku vystacim se současnými prostředky

Raptorka
Posts: 63
Joined: 01 Jul 2012, 00:23

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Raptorka » 23 Nov 2013, 01:54

Bahamut má dobrý nápad a pokud v aréně od toho NPC neuslyšíme nic o PvE ( jak je i zamýšleno ) tak je vše v pohodě. Vasil si asi myslel, že ten v areně bude kecat o PvE.
A musím se ho zastat JE nejúžasnější a nejlepší PvPčkař tady. Je strašně hezkej a vtipnej, ach jak já miluji ty jeho hlášky <3

Jenom Bahamute, kdy tak zhruba bychom mohli ty NPCčka čekat ?

A kdo neví tak Reckfull smazal wow potom co 5x posobě prohrál proti Vasilovi duel

zeddiculus
Posts: 30
Joined: 11 May 2013, 19:46

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby zeddiculus » 08 Dec 2013, 12:40

Mňa tak napadlo, ak by to malo byť na pobavenie hráčov a "oživenie" mesta, tak by nebolo na škodu dať tam také vtípky ako napr. :
"Včera som sa bavil s Garroshom."
"Hej a čo má nové ?"
"Ále zas je nachcípaný, bol na poľovačke vo winterspringu."

Aby to nebolo len také suchú konštatovanie štatisktík PvP a PvE. :D :D

Dragon.lord
Posts: 64
Joined: 11 Jan 2013, 12:46
Location: Opava

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Dragon.lord » 09 Dec 2013, 08:45

Mno tak ty vtípky sou v pohodě nápad, ale to bych nedal drbnám ale třebas nějakým vojákům...
Dále si myslím že by bylo fajn tam dát nějaké to info ohledně novinek,páč fakt lidi chodí málo na forko...
Info o eventech klidně (kde se dá jemně naznačit co a jak je třeba, kde sou npc atd)

Nejsem developer, nepíšu nic... takže jen dotaz? Nejde nějak dát do diskuze náhodný generátor jmen hráčů?
Jakože vytvořit nějaké standart hlášky (mužné o mužských postavách, a třebas závistivé o ženských)?
.. přišlo by mi to takové vtipné jít se svou postavou a vidět (slyšet) nějaký ty drbny jak mi pomlouvaj altku, nebo
"pokukují" po mém paladinovi..

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Bahamut_Lord » 09 Dec 2013, 14:50

Teoreticky ano. Prakticky jsem proměnnou na jméno zkoušel a nepodařilo se mi, aby ji npc vyslovilo.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Amaunet » 09 Dec 2013, 15:08

Teoreticky ano. Prakticky jsem proměnnou na jméno zkoušel a nepodařilo se mi, aby ji npc vyslovilo.
Pokud máš systém jako je u těch NPC co házejí sněhové koule na námku v SW, tak ty NPC si taky musejí nějak vybírat target.
Pak už by do textu mělo stačit jen napsat %t kdy se ti to nahradí targetem. Ale jen hádám. Nvm, zda to bude určitě fungovat.

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Bahamut_Lord » 09 Dec 2013, 16:03

Vybírají si target podle id npc, takze tohle ne. A presne tohle jsem, s proměnnou viz výše, kdyz je hráč blíže, jsem zkoušel a nerozjel. Treba jsem se jen někde sekl

zeddiculus
Posts: 30
Joined: 11 May 2013, 19:46

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby zeddiculus » 09 Dec 2013, 20:02

Tiež som sa nikdy kódom nejak extra nezaoberal, ale nešlo by to nejak spojiť s DB mien hráčov odkiaľ by to tie mená ťahalo ( ak sa mýlim nebite ma :D ja som sa najviac hrabal v jave :D )


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests