''Pavlačové Drbny''

Moderator: Forum moderator

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby mischo5500 » 09 Dec 2013, 20:41

Teoreticky hej, ale je zase zbytocne, aby povedali meno hraca, ktory uz pol roka nehra a este k tomu z opacnej frakcie=D

Kadaji
Posts: 472
Joined: 13 Jul 2012, 23:35

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Kadaji » 09 Dec 2013, 20:48

Jde jen o to , že ten projekt co se vymyslel byl založen v topicu Arény a jednalo se o odměny co by mohli mít high rated PVP players a co by taky jednou nemuseli mít všici PVE lidi co chtěj všecky mounty pety flagy tabardy hovadinky blbosti pokemony. Že by byla jedna věc , která by se týkala za odměny fakt jen PVP hráčů . Proti PVE lidem nic extra nemám , jen nemám rád že musejí mít všecko a když něco nemůžou mít tak je toho plný fórum , že Raynar a ostatní jeho příkuřové.
Pokemony :D :D :D

zeddiculus
Posts: 30
Joined: 11 May 2013, 19:46

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby zeddiculus » 09 Dec 2013, 21:06

Nechcem byť otravný ale nedá mi to :D

a) nešlo by na to vytvoriť nejaký filter (neviem ako DB mien vyzerá a čo v nej je) napr. aby to aspoň delilo podľa frakcie to či už by ohovárali neaktívneho hráča by hádam nebol až taký neúspech.

b) myslím si ( neviem či správne, ale vychádzam z toho že je tu kalkulačka počtu hráčov ), že existuje niečo, čo zaznamenáva aktívnych hráčov, ak by to zaznamenávalo aj mená a frakciu tak by to hádam nemusel byť taký problém nie ? a myslím, že by to nemuselo žrať ani veľa dát . . . veď v špičke je tu tak 2K ľudí

Chipmanek
Posts: 39
Joined: 11 Oct 2009, 10:13

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Chipmanek » 10 Dec 2013, 16:46

Taky se mi celkem zamlouva ta myslenka se zkutecnymi jmeny hracu,

akorad dle meho nazoru prohrabavat se v databazi jmen, este k tomu tu databazi filtrovat na aktivitu, frakci ci rasu neni asi zrovna nenarocna vec.

Me spis napadlo, i ja si muzu vygenerovat jmena hracu co jsou zrovna ve stejne lokalite jako ja, nebo i kdekoliv jinde. Tak treba jen pouzit tohohle vyhledavace a nahodne vybrat jmeno.
Ale neberte me vazne, jen tlacham, aby rec nestala :)

moonman
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2012, 21:24

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby moonman » 07 Jan 2014, 16:30

Nápad je to suprový, ale absolutně mě nic nenapadá :D Ale ty konverzace, vtipy novinky, jak pvp i pve mi připadají skvělé, ale doprostřed OG? SW? No zase aby nás nezaspamovali, občas si tam lidi píšou do /s tak... :)))

Pablo
Posts: 418
Joined: 25 Feb 2011, 20:10

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Pablo » 09 Jan 2014, 03:56

Teoreticky hej, ale je zase zbytocne, aby povedali meno hraca, ktory uz pol roka nehra a este k tomu z opacnej frakcie=D
A neni to jedno? Kdyz drby, tak drby odkudkoliv. Kdyz bude nejaky sikovny drb na hrace z opacne frakce tak se lidi pobavi a pokud ne hned tak pozdeji az dotycnou postavu uvidi treba v BG. mohlo by to mit dobry efekt byt´ s odstupem casu.
Rozhovor dvou drben by mohl probihat jednou za hodinu cca 5-10min. Random rozhovory, tak at neni kazdou hodinu stejna informace.
Nemuselo by byt sptne, kdyby sem tam npc oslovilo i kolemjdouciho, ikdyz to by asi bylo uz obtizne anavic asi nerealizovatelne bez dalsi reakce npc.
Jak me bavilo si sem tam v OG udelat srandu z hracu a nemeli ani paru s kym mluvi :D

Fenrir
Posts: 13
Joined: 02 Aug 2012, 17:27

Re: ''Pavlačové Drbny''

Postby Fenrir » 09 Jan 2014, 14:50

Návrh k obsahu: Drb o tom, kdo splnil nějaký ten těžší meta-achievement.
Např. "Hej, slyšela jsi, že Jamal právě splnil What a Long Strange Trip it's been?"
nebo "Jeden ptáček mi pošeptal že Rozarka ma hotovy Glory of the Firelands Raider"

v podstatě by to fungovalo na stejnym announce jako to háže do guildy, s tou změnou že by to bylo zaobaleno tou náhodně vybranou slovní polevou, aby to vypadalo jako pavlačový drb.


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests