Faction/race change event - výpomoc

Moderator: Forum moderator

Hylord
Posts: 242
Joined: 18 Apr 2012, 06:21

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby Hylord » 01 Jan 2015, 19:41

A ako to teraz vyzerá? Nieje nejaka dohladna doba? Alebo je to uz pustene k vode? Neviem sa v tom vyznať

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby RagnarokCzD » 01 Jan 2015, 20:34

A je otázka předmětná dokud je platné následující prohlášení?

viewtopic.php?f=277&t=13682

Syselmaster
Posts: 184
Joined: 25 Nov 2011, 12:41

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby Syselmaster » 02 Jan 2015, 11:04

Opravdu by se o tom mohlo začít přemýšlet. Poměr frakcí je aspoň co se týká PVP katastrofální.
Stačí se podívat na tohle: http://oi61.tinypic.com/11azrci.jpg
Když člověk večer usedne k wow, chce si zahrát pár BG a objeví se mu tohle. Pak půl hodiny čeká na BG, které ještě nedohraje kvůli padnutí serveru. Pak se dočká možná tak 1 a je noc a čas spát. Toliko za 2 hodiny hraní.

nirdana
Posts: 379
Joined: 24 Jun 2011, 17:15

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby nirdana » 02 Jan 2015, 13:43

Přesně opačná fronta je i na Hordě, když loguji BG. Závisí to akorát na tom jak se zrovna BG vyhrávají a co se napíše na krčmu jako motivace pro join.
Rozhodně to nepomůže k tomu, že by se vyrovnala BGčka.

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby Micbjukenen » 02 Jan 2015, 17:19

nevem ci to je priamo k veci ale moj nazor je ze tento event na zmenu frakcie by mohol byt napr za nejaky dlhsi chain odmena ako je napr koloseum event za isty pocet Obscurium by mali moznost zmenu frakcie ludia tak by to nebolo naraz velky pocet ludi a tiez nie dokopy a dal by sa dat pozor na racialne spelly a chybi sposobene takouto zmenou.

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby plmnko » 02 Jan 2015, 17:31

nevem ci to je priamo k veci ale moj nazor je ze tento event na zmenu frakcie by mohol byt napr za nejaky dlhsi chain odmena ako je napr koloseum event za isty pocet Obscurium by mali moznost zmenu frakcie ludia tak by to nebolo naraz velky pocet ludi a tiez nie dokopy a dal by sa dat pozor na racialne spelly a chybi sposobene takouto zmenou.
racialky atd uz su v podobnom topiku rozpisane na vsetko a ked uz vadi zmena frakcia tak zmena rasy by tiez nebola zla, a tie bgcka jak pise nirdana podla toho jak sa vyhravaju uz som mal horda 60 a ali 0 takze asi tak :D

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby Micbjukenen » 02 Jan 2015, 17:38

racialky atd uz su v podobnom topiku rozpisane na vsetko a ked uz vadi zmena frakcia tak zmena rasy by tiez nebola zla, a tie bgcka jak pise nirdana podla toho jak sa vyhravaju uz som mal horda 60 a ali 0 takze asi tak :D

no ved o tom rozpravam purki co ti nesedi?:)

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby plmnko » 02 Jan 2015, 17:43

No nesedi mi ten "chain q" viem ze ty rad robis kazdy ice event atd ale nie kazdy ma chut robit q a ked to uz raz bolo bez q tak naco tam teraz tu q liniu pridavat ?

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby Micbjukenen » 02 Jan 2015, 18:11

No nesedi mi ten "chain q" viem ze ty rad robis kazdy ice event atd ale nie kazdy ma chut robit q a ked to uz raz bolo bez q tak naco tam teraz tu q liniu pridavat ?
no lebo ad 1 ench to nieje len zadarmo len tak na kliknutie vtedy sami zda ze to bolo ako darcek lebo neake gm malo neaku oslavu ci tak nejako nie? tak ok ak by to znova bolo pri takej prilezitosti

ale si myslim ze zadarmo by to nemalo byt / na inych serverov za take moznosti platis peniaze tu donate nieje tak aspon nejaky event a koloseum lebo to zvladne ci pve/pvp hrac a je to sranda ale purki to je len moj nazor:)

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Faction/race change event - výpomoc

Postby plmnko » 02 Jan 2015, 19:36

V pohode ze je to tvoj nazor, ale po 1. neviem o akom Koloseu rozpravas (nezaujima ma to :D) a malo by to byt za odmenu teda chain q, ale hned si nato uviedol
by mali moznost zmenu frakcie ludia tak by to nebolo naraz velky pocet ludi a tiez nie dokopy a dal by sa dat pozor na racialne spelly a chybi sposobene takouto zmenou.
takze ten chain q by mal sposobit to ze niektorych to odradi, ale aj tak by gmka museli (zrejme) rucne kazdeho jedneho skontrolovat či sa mu dana repka/racialka odstranila popripade zmenila a jak citam v tomto topiku tak
Za soupis moc dekujeme, prilezitostne to doladime a pokud bude nekdy vhodna prilezitost, mozna i event opet spustime.
vypliva z toho ze vsetko co ma byt je reportnute, takze az tak zavazne problemy by stym nemali byt ako prvy krat, ak eventery chcu tak nech nejaku zaujimavu q liniu spravia, ale nech je to zrobene tak ze ty co ju nechcu robit tak si aj bez nej mozu zmenit frakciu/rasu a ty co ju budu robit tak napr. nech dostanu nejakeho fakt epic mounta(nic ine ma nenapada) ktoreho este nikto nema :D

/e samozjreme uz len najst nejaku vhodnu prilezitost ako napisala switch :)


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests