2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Moderator: Forum moderator

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby RagnarokCzD » 05 Nov 2013, 17:44

prisiel som nato velmi jednoducho. A to tak ze ak niekto nedokaze pochopit dlhy que time ta si to ty, a to je preto ze si nikdy nebol tak vysoko s ratingom aby si cakal na arenu... Ja uz mam svoje odcakane a uz mi to vie velmi zneprijemnit hru..
Mě rating nikdy nezajímal, hraju pro zábavu ne proto abych byl "nejlepší z nejhorších" ... pokud vás vaše úspěchy těší, tak vám to přeju ... ale jak se říká "v zemi slepých, jednooký králem". ;)

Mě zase pro změnu umí znepříjemnit hru když si joinu arénu s altem, kterej má sotva vicinu a sem tam nějakej modrej doplněk a šoupne mi to tam nějakýho ocasa se Full RuthlessElite kterýmu stačí zapnout CD a zasoustředit útok týmu na jednoho z nás ... představa že by se tohle mohlo dít každou druhou joinutou arénu mi prostě příjemná není a pokud někomu ano, rád bych vyjádřil soustrast jeho cti, nebo pudu sebezáchovy (podle toho na který straně barikády by se oběvil).

To je přesně otázka kvantity a kvality ...
Tobě jde o to aby sis zahrál a je ti jedno s kym (nebo to alespoň tvrdíš, i když většina těch co tvoje názory zastává spíš budí dojem, že si chtěj zahrát proti co možná nejslabším, aby měli co možná největší statistiky a vypadali jako co možná největší borci) >> Kvantita
Mě jde o to abych si zahrál a to s přiměřeně silnym protivníkem. >> Kvalita
Nechcem aby po minute ma loglo s hocikym(zakladne mmr), ale ak by sa po minute zmenilo rozmedzie v MMR hladanim teamu o 100+/-(tak ako na AT, myslim si ze odneho si mozme naozaj brat PvP priklady...) a potom kazdych 30sekund o dalsich 100+/- tak by to bol naozaj velky krok vpred !
A že se tak blbě ptám, odkud bereš tu jistotu, že to takhle nefunguje ?
Nejde o tvoju kvantitu/kvalitu ide o to aby hraci na vyssich ratingoch ak si chcu zahrat, tak aby si zahrali.
No pokud chtěj hrát, můžou hrát spolu joinuje to rychle a přidává to hodně ... to že se dodgujete abyste náhodou o trochu toho "těžce vydřenýho ratingu" neztratili neni náš problém.
Ano samozřejmě je tu ten fakt, že "ti nejlepší" se můžou prostě minout a nemusí v tom bejt úmysl ... neříkám že každej kdo má víc jak 2000 musí bejt zákonitě vystrašenej mamlas úzkostlivě si bránící tu trochu ratingu co nahrabal na lowkách a bedlivě porozující jesli náhodou při lognutí neriskuje že by moh o jedinej bodík přijít ... jen se mi zdá že vás neni až tak málo na to, abyste se nedokázali potkat nikdy a nikde.
A nie, teras pochybujem ze sa im chce ked vedia ze budu cakat 5minut a potom arena bud nic neznamena +1 alebo lag/DC a cau parky strata r1 a cely den mozes farmit po +1 aby si dostal s5 to o co si vtej jednej arene prisiel.
Což se ti ostatně může stát stejně krásně i když se ty vaše nesmysly umožňující sprostou farmu zavedou.
PS: Myslis si ze teras ked chces vytvorit nejaky PvP event raz do mesiaca ze steba budu vsetci PvPckary nadseny?
Popravdě?
Pokud někdo bude nadšenej, budu rád ... pokud nebude, tak nebude, co já s tím mám dělat? :D

Ujasněme si jednu věc:
Nejsem tu od toho abych vás bavil. Tím spíš když se ukazuje jak jste vděční. ;)
Prostě mě už nebavilo to vaše věčný skuhrání o tom "jak se kolem PvP nic neděje" a rozhod sem se vám ukázat, že i s minimální podporou GM má kdokoli z vás možnost si zábavu obstarat sám.
Teď je na vás, jesli využijete možnosti další zábavy, jesli si vymyslíte něco vlastního, a nebo jesli budete dát kňourat jako malý děti že si vás nikdo nevšímá a nikdo vás nezabavuje. ;)
Tak to si naomyle... Pravy PvPckar vie ze si len PvEckar
Nemám rád komentáře, jejich jedinym obsahem je tuna smějících se smajlíků ...
Přesto mě k tomuhle nesmyslu nic lepšího nenapadá.
ktory je proti zlepseniu PvP
Naopak ... zlepšení je totiž zvednutí kvality a o to se já snažim celou dobu.
A přesně proto zbrojim proti nápadům, který moje pojetí kvality ničej. To je snad jedině logický.
nechces mat proti sebe vsetkych PvPckarov tak sa to snazis u PvPckarov vyzehlit
Ano ... teď si mě odhalil.
A přesně proto mám na foru za necelej půlrok víc než 200 příspěvků, v nichž nezřídka jdu přímo proti nim ... protože s nima chci bejt za dobře. To dává perfektní smysl. ^_^
samozrejme ceny si dal take na ktorych ti vobec nezalezi, pretoze ich ty ani nikdy nemozes ziskat.
Pochopitelně že nemůžu ...
Bylo by trochu divný uspořádat si event a pak si za něj dát odměny, nemyslíš?
Součástí logiky všech soutěží je fakt, že pořadatel se nemůže účastnit jako soutěžící ... ale nečekal bych že tohle bude někomu připadat jak zvláštní. O_o
Ak chces naozaj usporiadat poriadny event usporiadaj ho poriadne, s poriadnymi cenami ktore im budu ostatny hraci zavidiet!
Ak chci tak si zaozaj usporadam event tak, ako chcem ja. ;)

Ak chceš ty ... no, iniciativě se meze nekladou a kdo by odolal pozvání na event od někoho tak proslulého jako sám velký Apølólzed? ;)
Držim ti palce a věřím že do Vánoc budeš mít uspořádaný tak fantastický PvP event, že ani mě nezbude než uznat jak neschopný jsem v poměru k tobě byl. ;)
Kvalitu tuna nemozes ani spomenut
Záleží jakou kvalitu. ;)
Server dělaj lidi ... a s lidma se dá pracovat všude.

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Clockwork » 05 Nov 2013, 20:00

No věř mi, že jestli máš 2600 rating a chceš si "kvalitně" zahrát, když to dává náhodně protivníka až po PĚTI minutách s ratingem, který se pohybuje v rozmezí 1000-2000, popř. i víc, což se děje jednou za týden, tak si zrovna moc kvalitně nezahraješ, jelikož jsou to arény na 2 minuty a navíc za +1.

Pokud náhodou logne někdo, za koho dostaneme víc, jak 5, je to skoro svátek. A pokud někdo i po dvou prohrách stále loguje, je to snad dvojitý svátek.

Čím víc arén, tím větší šance, že chytneš někoho, kdo má vyšší rating, tudíž si i líp zahraješ. Já měl full vici, hrál jsem cata 2 týdny a neměl jsem problém tu nahrát 2500 za týden, tak mi prosím netvrď, že je to jen o gearu.

A nechápu, co máte proti nápadu se zvyšováním toho mmr radiusu (radiu), to by nemělo vadit vůbec nikomu, navíc, pokud si chceš kvalitně zahrát a dostaneš proti sobě ty tvoje "fullruthelitestíhačkodronytankystarwars", tak ti snad seberou 0 z ratingu ne? Tak v čem je problém? Že si špatně zahraješ? Tak počkej, až jsou v aréně, a logni potom... když proti nim teda nemáte šanci (protože jste špatní a navíc máte špatný gear). Protože jestli jste proti tomu návrhu, v podstatě jste pro dodgování.

A jestli si myslíš, že nás baví farmit si to po +1, jen abychom se "mohli chlubit statistikami", tak to seš vážně na omylu. Ale co si budeme povídat.

Apølólzed
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2013, 16:29

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Apølólzed » 05 Nov 2013, 20:30

RagnarokCzD - Precital som to cele, boze aky som rad ze som to zvladol ani predstavit si nevies ze jak o.O
Nebudem tu citovat vsetko skusim len to najdolezitejsie + pospajat to. Hlavne prosimta nevytrhavaj vety s kontextu.. ;]

-toto citovat musim :D
Mě rating nikdy nezajímal, hraju pro zábavu ne proto abych byl "nejlepší z nejhorších" ... pokud vás vaše úspěchy těší, tak vám to přeju ... ale jak se říká "v zemi slepých, jednooký králem". ;)
1. prepac ale kazdy berie zabavu inak, napriklad ty rad klatis prasiatka pred OG a ja to chapem a beriem to. Ja rad volam na skype s kamosmi a hrajeme areny, najlepsi troling :]]
2. Ospravedlnujem sa za moje vyjadrenie ale kde prosimta chodis na TAKETO PICOVINY ako je ale "jak se říká "v zemi slepých, jednooký králem". ;)" to su nejake kecy starej matere? abo jak? ci ty to googlis, daj mi vediet chcem byt COOL ked pojdem do mesta vypit, ked toto vyslovym verim ze kazdy bude tak v pici zo zivota jak este nikdy ;DDD
3. NIKDY ale naozaj NIKDY by si ty nemohol dat top 5 rank(na ice wow) ani kebyze mas carry od cdewa a reckfula ;D
Mě zase pro změnu umí znepříjemnit hru když si joinu arénu s altem, kterej má sotva vicinu a sem tam nějakej modrej doplněk a šoupne mi to tam nějakýho ocasa se Full RuthlessElite kterýmu stačí zapnout CD a zasoustředit útok týmu na jednoho z nás
Daj mi rogunu co ma aspon 3 vici a ostatok craft modry a ja ti tych tvojich full ruthless elita dam. TOTO je umna ta tvoja KVALITA ;]]

QUE na ice wow funguje tak ze hlada normalne rozmedzie proti hracov a ak do 5min sa ziadny nenajde tak logne hocikoho. Na AT ak mas vyssoky rat tak cakas a vypisuje ti ze hlava +/- rozmedzie hracov...

Random free fun server item vytvoreny na mesiac mi naozaj nepride ako ta spravna odmena pre PvP event, ale ako chcete..
Pochopitelně že nemůžu ...
Bylo by trochu divný uspořádat si event a pak si za něj dát odměny, nemyslíš?
Součástí logiky všech soutěží je fakt, že pořadatel se nemůže účastnit jako soutěžící ... ale nečekal bych že tohle bude někomu připadat jak zvláštní. O_o
Tak som to nemyslel, myslel som to tak, ze ak by som vytvaral PvP event. Odmeny by som dal take, ze sam by som to chcel, slintal by som po (napr.) mountovy a zavidel by som normalne ak by to mal nejaky top pvp typek. Lenze v tvojom pripade to je tak hodim prvu sracku a ty PvPckary budu cely mokry s tej odmeny a nebudu to ani riesit, takze tak ;]]

Vzdavam to.. nemam uz chut dalej pisat, pretoze pisem stale tu istu basnicku dookola. RagnarokCzD stale zvitazi, pretoze kazdy si pride zahrat na server a nie citat tie dlhe slohy. RagnarokCzD DOSLOVA si ma unudil k smrti. GG
(30min som toto pisal ale uz viacej nemozem nemam taky skill ako ty, mam rad ak sa napisu veci rovno polopate a nie ze mi tu budes citovat staru mater)
tak, lepšie "kecy starej matere", ako slovník dnešných "cool" gamerov, typu lol omg noob...
Tak prepac ze nemam 60rokov a nehrajem PvE, mlady PvPckary su omg, lol, noob, GG. Ale inak sa snazim pisat na urovni ako normalny clovek ale ked mi niekto napise "ale jak se říká "v zemi slepých, jednooký králem" tak prepac ze niecom stara historicka vykopavka a nepoznam take nerd kecy...
Last edited by Apølólzed on 05 Nov 2013, 21:23, edited 4 times in total.

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby medivho » 05 Nov 2013, 20:53

tak, lepšie "kecy starej matere", ako slovník dnešných "cool" gamerov, typu lol omg noob...

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby RagnarokCzD » 06 Nov 2013, 23:34

RagnarokCzD - Precital som to cele, boze aky som rad ze som to zvladol ani predstavit si nevies ze jak o.O
To mě těší, že máš radost :)
1. prepac ale kazdy berie zabavu inak
Hezky si to po mě zopakoval ... budu to brát jako první krok vpřed.
Ospravedlnujem sa za moje vyjadrenie ale kde prosimta chodis na TAKETO PICOVINY ako je ale "jak se říká "v zemi slepých, jednooký králem". ;)" to su nejake kecy starej matere? abo jak? ci ty to googlis, daj mi vediet chcem byt COOL ked pojdem do mesta vypit, ked toto vyslovym verim ze kazdy bude tak v pici zo zivota jak este nikdy ;DDD
Bylo to nesrozumitelný?
Nevim jakym způsobem se vyjadřujete tam u vás, ale u nás sou přirovnání, metafory a slovní obraty na denním pořádku ... teda alespoň mezi těma, kdo je dokážou pochopit.

Pokud si s tím měl problém, tak se samozřejmě omlouvám ...
Jednoduchej výklad je takovej že není těžký bejt nejlepší, pokud nemáš žádnou pořádnou konkurenci.
3. NIKDY ale naozaj NIKDY by si ty nemohol dat top 5 rank(na ice wow) ani kebyze mas carry od cdewa a reckfula ;D
To nemůžu hodnotit ... "nikdy, ale naozaj nikdy" sem se o to ani nepokoušel, nevim k čemu by mi to bylo. ;)
Daj mi rogunu co ma aspon 3 vici a ostatok craft modry a ja ti tych tvojich full ruthless elita dam. TOTO je umna ta tvoja KVALITA ;]]
Tak to si šikovnej ... ale není to "moje" kvalita ...
Problém je že, ty porovnáváš kvalitu hráče ... já porovnávám kvality systému.

Teď nevim jesli bych neměl s přirovnáníma přibrzdit ... ale jedno snadný risknu:
Řekněme že máš hodiny v nichž je jedno špatný ozubený kolečko ... je špatný (rozuměj nekvalitní) to kolečko (rozuměj prvek => hráč) ... a nebo jsou špatný ty hodiny (rozuměj celek => systém) ?
QUE na ice wow funguje tak ze hlada normalne rozmedzie proti hracov a ak do 5min sa ziadny nenajde tak logne hocikoho. Na AT ak mas vyssoky rat tak cakas a vypisuje ti ze hlava +/- rozmedzie hracov...
Mě spíš zajímalo kde si tuhle informaci sebral (proto sem se taky přesně na to ptal), přečíst sem si to dokázal už předtím.
Tak som to nemyslel, myslel som to tak, ze ak by som vytvaral PvP event. Odmeny by som dal take, ze sam by som to chcel, slintal by som po (napr.) mountovy a zavidel by som normalne ak by to mal nejaky top pvp typek.

Za to já sem to myslel přesně tak jak sem to napsal.
Udělej si vlastní PvP event, najdi si lidi, prostory, vymysli odměny a někoho kdo ti ho podpoří ... vůbec nepochybuju o tom že bude lepší, protože tomu líp rozumíš. :) A těžko se mi věří tomu, že by Bahamut, nebo někdo jinej z vedení tvojí snahu nepodpořil.
Naprosto upřímě ti v tomhle směru přeju mnoho zdaru a pevně věřím, že uspěješ a na můj chabý pokus se v tvé slávě dočista zapomene. ;)

Apølólzed
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2013, 16:29

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Apølólzed » 07 Nov 2013, 13:04

Hezky si to po mě zopakoval ... budu to brát jako první krok vpřed.
O to mi prave slo dostat sa na tvoju uroven a "dohovorit ti ;)"

[quote="RagnarokCzD""]Bylo to nesrozumitelný?
Nevim jakym způsobem se vyjadřujete tam u vás, ale u nás sou přirovnání, metafory a slovní obraty na denním pořádku ... teda alespoň mezi těma, kdo je dokážou pochopit.

Pokud si s tím měl problém, tak se samozřejmě omlouvám ...
Jednoduchej výklad je takovej že není těžký bejt nejlepší, pokud nemáš žádnou pořádnou konkurenci.[/quote]
Ja som to pochopil. (to pochopil kazdy, lol nemysli ze si nejaky mudrc abo co ;DD) Lenze ak ti chcem nieco vysvetlit tak to poviem polopate umna recicky starej matere nesu na dennom poriadku. Boha este na vychodze sa take picoviny nerozpravali to by bolo ;DD (ale ak chces mozem si pozriet mrazika alebo nieco take stare s tvojho obdobia 80rokov aby som ti odpovedal tvojou recou starej matere ;D

[quote="RagnarokCzD""]Tak to si šikovnej ... ale není to "moje" kvalita ...[/quote]
Krok v pred s tvojej strany. GG ;]

[quote="RagnarokCzD""]To nemůžu hodnotit ... "nikdy, ale naozaj nikdy" sem se o to ani nepokoušel, nevim k čemu by mi to bylo. ;)[/quote]
Kamo sak sa otacas na sipkach a klikas, to znamena ze "nikdy, ale naozaj nikdy" by si to ani nedal ;D
Teď nevim jesli bych neměl s přirovnáníma přibrzdit ... ale jedno snadný risknu:
Řekněme že máš hodiny v nichž je jedno špatný ozubený kolečko ... je špatný (rozuměj nekvalitní) to kolečko (rozuměj prvek => hráč) ... a nebo jsou špatný ty hodiny (rozuměj celek => systém) ?
Naozaj by som mal zacat pozerat ciernobiele filmy o.O

Mě spíš zajímalo kde si tuhle informaci sebral (proto sem se taky přesně na to ptal), přečíst sem si to dokázal už předtím.
Raz sa toho mozno vsetci dozijeme ze aj ty budes mat vyssi rat a sam budes cakat na arenu, potom pochopis(drzim palce,pve v pred!)
Udělej si vlastní PvP event, najdi si lidi, prostory, vymysli odměny a někoho kdo ti ho podpoří ... vůbec nepochybuju o tom že bude lepší, protože tomu líp rozumíš.


To uz je krok 2, dost ti to teras ide. ;]
Event by som spravil, ale zaroven by som sa ho rad zucastnil(to samozrejme nejde dokopy). Taktiez mi nevychadza cas pretoze vzdy su nejake ine, lepsie plany in RL.
Last edited by Apølólzed on 07 Nov 2013, 20:33, edited 1 time in total.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby RagnarokCzD » 07 Nov 2013, 19:08

Kamo sak sa otacas na sipkach a klikas
Koupil bych tvoji věšteckou kouli ... ale očividně je pokažená.
Naozaj by som mal zacat pozerat ciernobiele filmy o.O
Kristián je super ... nebo Nezlobte dědečka s Vlastou Burianem. :)
BTW co s tím mají společného ?
Event by som spravil
Ne neudělal ... otázka je jesli lžeš jen mě, nebo i sobě ... ale ono je to vlastně jedno.


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest