2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Moderator: Forum moderator

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Bahamut_Lord » 04 Nov 2013, 15:15

Chces pomoct? Zacni programovat. Dobre rady jak drzet jehlu jeste nikdy kalhoty nezasily.

Apølólzed
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2013, 16:29

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Apølólzed » 04 Nov 2013, 15:24

Dobre si to napisal ;). Pozri som len dalsi shit hrac do poctu :]. Programovat viem asi tak jak rapovat, takze nikdy som to neskusil a ani si netrufam :D :). Len chcem aby sa developery snazily o opravu spellov/talentov. Nie o nejaky fix encounteru alebo nejakeho nepotrebneho Questu a v tomto myslim hovorim za viacerych hracov.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Amaunet » 04 Nov 2013, 15:32

Dobre si to napisal ;). Pozri som len dalsi shit hrac do poctu :]. Programovat viem asi tak jak rapovat, takze nikdy som to neskusil a ani si netrufam :D :). Len chcem aby sa developery snazily o opravu spellov/talentov. Nie o nejaky fix encounteru alebo nejakeho nepotrebneho Questu a v tomto myslim hovorim za viacerych hracov.
Koukej a právě proto, že Bahamut taky není žádnej Eminem, tak opravuje jen to co umí, tudíž questy a jelikož questy jsou trochu jednodušší záležitost, ikdyž ne vždy (a taky záleží na tom co člověk umí) tak dojde k opravám questů daleko častěji. Navíc na opravy questů je tu lidí (těch kteří to nějak umí) více.

Kdežto naopak lidí co umí opravovat raidy a spelly, nebo jiné core problémy, těch tu je malinko, že by jsi je spočítal na prstech jedné ruky. A proto ty opravy spellů a raidů nejsou tak časté.
Když do toho ještě započítáš, že všichni core developeři jsou studenti na vysoké škole, tak si představ kolik času na ty opravy asi mají.

A téma co je důležitější, jestli opravený raid nebo spelly/talenty, je subjektivní názor a u každého se bude lišit podle specifikace, jakou si daný člověk tuto hru užívá. Proto se jednou opraví tohle a jednou zase tohle.

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Clockwork » 04 Nov 2013, 15:41

Bez spellu bosse nesundas, bez bosse spelly pouzijes...

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby medivho » 04 Nov 2013, 16:23

Inak, len aby som vec uviedol na spravnu mieru. Keby uz sa chceme na nejaky server podobat, asi by mal prednost offik pred AT. A teraz vec, ktora bola opakovana milionkrat - nas zamer nie je spravit zo servera druhy offik (tym vsak netvrdim, ze sa nepokusame o opravy), je to skor projekt, pre niekoho konickovy, pre niekoho edukacny. Cize veci typu, ze by sme sa mali podobat na to a hento nie su pravdive.

Apølólzed
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2013, 16:29

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Apølólzed » 04 Nov 2013, 18:02

Bez spellu bosse nesundas, bez bosse spelly pouzijes...
1. Hrajem pvp takze hey :D
2. bossa mas furt, uz len je na dew ako spelluje ;]

Prirovnavam AT pretoze oni su ludia ako vy(ano aj na offi su ludia) nemaju zato ziadne peniaze len ich volny cas a taktiez to je private-free server, a musim povedat funkcnost spellovat ma naozaj prekvapila hlavne ked som hral na ich PTR aj normalnom servery ako rychlo stihaly opravovat Bugy + vytvarat nove veci ako 3s solo que.. Offik nemozem brat do uvahy s ice wow serverom ani omylom od toho ze tam pracuje stovky ludi ktory su zato normalne plateny atp.. Nejde o to sa podobat :D ide o to prosperovat, zlepsovat ten server, predsa len kazdy chce aby ice wow bol kazdym dnom lepsi a lepsi no nie ? :roll: (ja ako hrac mozem pomoct akurat tak reportom..) a oprava 100questov na lvlenie ma nezatiahne do hry aby som tu travil cas, skor ak by bola nejaka oprava nejakeho TOP spellu, pomali spell po spellu sa posuvat k tomu slovu balanced :]
A teraz vec, ktora bola opakovana milionkrat - nas zamer nie je spravit zo servera druhy offik (tym vsak netvrdim, ze sa nepokusame o opravy), je to skor projekt, pre niekoho konickovy, pre niekoho edukacny.
Takze tym chces povedat ze za 2roky ked uz bude na offiku dalsi datadisc, tak na ice wow budem stale cakat na opravu nejake primitivneho spellu? pretoze dewka tu opravia raz do tyzdna jeden nepotrebny quest ci ako?
Toto co si napisal mi naozaj prislo ako keby tento server vlastnily nejake deti ktore stym len experimentuju a opravovat spelly ani nevedia, len cakaju kym to vyjde niekde na forum aby sa to dalo skopcit a opravit :X (nic v zlom, peace & love)

V Changelogu som uz dlhsiu dobu naozaj nic dobre nevidel, nic potrebne.. mozno by to chcelo aspon nejake info ako je Gregory natom s Strand of the Ancients + Ring of Valor. < Toto by bola naozaj dobra oprava

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby RagnarokCzD » 04 Nov 2013, 18:16

Pozri som len dalsi shit hrac do poctu :]. Programovat viem asi tak jak rapovat...

...ja ako hrac mozem pomoct akurat tak reportom
Tím spíš by ses měl držet svýho a necpat se do práce ostatním, nemyslíš ?

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Clockwork » 04 Nov 2013, 18:18

Bez spellu bosse nesundas, bez bosse spelly pouzijes...
Tím jsem chtěl říct, že pokud by na serveru nefungovaly žádné spelly, ale bossové by byli plně funknční, tak je steně nemáte jak zabít, tudíž bych řekl, že opravy spellů/talentů by měly mít o trošku větší prioritu, než opravy bossů/questů.

Apølólzed
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2013, 16:29

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Apølólzed » 04 Nov 2013, 18:21

Tím spíš by ses měl držet svýho a necpat se do práce ostatním, nemyslíš ?
Ty by si uz mal prestat citat moje prispevky robia ti zle na tvoju makovicku :P ani neviem co robis v tejto sekcii, TOTO JE PVP TURNAJ, takze chod radsej robit to co ti ide.. zabijat prasiatka pred OG ;)

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby medivho » 04 Nov 2013, 19:08

Apolólzed, ale robia sa aj menšie úpravy, ktoré vy ako hráči možno ani nepostrehnete, ale opravy a úpravy stále prebiehajú, to ťa uisťujem. Pokiaľ viem, core dev nemajú príliš veľa času, čiže nejaké "veľké, prevratné" opravy by som v najbližšej dobe nečakal, keďže spelly/ability sú core záležitosťou.


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests