2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Moderator: Forum moderator

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Bahamut_Lord » 05 Nov 2013, 00:14

Apololized, jdi normálně do prdele, i s tím svym srsly. Stokrát mi bude milejší hráč, co se snaží o nejakou změnu a je kreativní, než někdo , kdo sežral slovník naučný, má nabindovane spelly i na splachovadle u wc, ale dokáže jen kafrat. Vis nejvíc, co bys kde změnil, ale udělat pro to něco sam, sam to zařídit a postarat se - to je ta práva iniciativa a tvořivost.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby RagnarokCzD » 05 Nov 2013, 00:44

Halt když se k tomu PvPčkaři nemaj, tak je to na nás :)

Chamiel
Posts: 1594
Joined: 20 Sep 2009, 17:32

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Chamiel » 05 Nov 2013, 00:45

....má nabindovane spelly i na splachovadle u wc...
:D Tak ted jsi mě fakt málem zabil :D Asi nejlepší co jsem si mohl takhle předspanim přečíst :D

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Clockwork » 05 Nov 2013, 00:49

Všechno to začalo tím, že jsem vám poradil, jak to udělat líp, vy jste začali kafrat, že to nejde, jenže jde, to už vám zas vysvětloval Apolyon či jak se jmenuje.

Udělejte si to jak chcete, klidně i v Guru... :roll:

Apølólzed
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2013, 16:29

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Apølólzed » 05 Nov 2013, 01:29

Stym WC to som sa aj ja posmial a beriem to jak + dik :D co sa tyka eventu, chces event? Fajn vytvorim ti ho, usporiadam, zorganizujem ti ho hned zajtra mozme volat na skype a doriesit podrobnosti. Ale naozaj aby PvEckar ktory ziada zrusenie potrebneho ratu pre head/shouldre a tym by sa pochovalo 3s alebo aspon urcite logovanie zhorsilo, co je proti zmensenie na QUE time na arenu lebo sa stazuje ze nemoze dat viac ako 1,7k rat ma robit event? RagnarokCzD bol aj je vzdy bol proti zlepseniu stavu PvP.

PS: ten tvoj event RagnarokCzD je slaby treba ho viacej okorenit, prist s napadmi co by tych PvPckarov do turnaja viac lakali ;)

PS2: hlavne ked neviete pisat moj nick poriadne tak ho kopirujte APOLOLZED je to take tazke? Ale pri konci arena sezony si ho uz budete pametat :D
Apolyon či jak se jmenuje.
chces apolyon? tu mas link > http://www.wowhead.com/item=34247/ (dakovat nemusis)

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby RagnarokCzD » 05 Nov 2013, 01:42

lebo sa stazuje ze nemoze dat viac ako 1,7k rat
Velmi krátce:
Ukaž mi jedinej případ, kdy sem něco takovýho řek.
RagnarokCzD bol aj je vzdy bol proti zlepseniu stavu PvP.
Bohužel narozdíl od vás jsem toho názoru, že kvantita neznamená kvalitu ...
Já mám rád kvalitu, co máte rádi vy ... o tom se neodvažuju ani spekulovat.
PS: ten tvoj event RagnarokCzD je slaby treba ho viacej okorenit, prist s napadmi co by tych PvPckarov do turnaja viac lakali ;)
Mě takhle vyhovuje a zpětnou vazbu neni možný dělat dřív než zpětně.

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Clockwork » 05 Nov 2013, 11:25

Bohužel narozdíl od vás jsem toho názoru, že kvantita neznamená kvalitu ...
Já mám rád kvalitu, co máte rádi vy ... o tom se neodvažuju ani spekulovat.
V případě logování trojek nebo aren celkově, jsi napsal pěknou srajdu, ostatně jako vždy.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby RagnarokCzD » 05 Nov 2013, 11:55

Myslet si to můžeš ;)

Apølólzed
Posts: 62
Joined: 03 Aug 2013, 16:29

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Apølólzed » 05 Nov 2013, 14:06

Velmi krátce:
Ukaž mi jedinej případ, kdy sem něco takovýho řek.

Bohužel narozdíl od vás jsem toho názoru, že kvantita neznamená kvalitu ...
Já mám rád kvalitu, co máte rádi vy ... o tom se neodvažuju ani spekulovat.
Dobre posly mi tvoje wow armory, prisiel som nato velmi jednoducho. A to tak ze ak niekto nedokaze pochopit dlhy que time ta si to ty, a to je preto ze si nikdy nebol tak vysoko s ratingom aby si cakal na arenu.. Ja uz mam svoje odcakane a uz mi to vie velmi zneprijemnit hru.. Nechcem aby po minute ma loglo s hocikym(zakladne mmr), ale ak by sa po minute zmenilo rozmedzie v MMR hladanim teamu o 100+/-(tak ako na AT, myslim si ze odneho si mozme naozaj brat PvP priklady...) a potom kazdych 30sekund o dalsich 100+/- tak by to bol naozaj velky krok vpred !
Tak ako si mi napisal ze sa nemam srat do prave DEWov, pretoze o tom viem hovno. Tak ty by si sa nemal srat do que time ktory sa teba vpodstate vobec netyka ;). Nejde o tvoju kvantitu/kvalitu ide o to aby hraci na vyssich ratingoch ak si chcu zahrat, tak aby si zahrali. A nie, teras pochybujem ze sa im chce ked vedia ze budu cakat 5minut a potom arena bud nic neznamena +1 alebo lag/DC a cau parky strata r1 a cely den mozes farmit po +1 aby si dostal s5 to o co si vtej jednej arene prisiel.

PS: Myslis si ze teras ked chces vytvorit nejaky PvP event raz do mesiaca ze steba budu vsetci PvPckary nadseny? Tak to si naomyle... Pravy PvPckar vie ze si len PvEckar ktory je proti zlepseniu PvP a nechces mat proti sebe vsetkych PvPckarov tak sa to snazis u PvPckarov vyzehlit tym, ze im usporiadas nejaky event(samozrejme ceny si dal take na ktorych ti vobec nezalezi, pretoze ich ty ani nikdy nemozes ziskat. Ak chces naozaj usporiadat poriadny event usporiadaj ho poriadne, s poriadnymi cenami ktore im budu ostatny hraci zavidiet!)

PS2: Ak stojis o kvalitu > Offik je tvoje posvatna cesta, tuna sa treba vynajst ala free-private server.
Kvalitu tuna nemozes ani spomenut, nic v zlom ale InnerFocus u prista ak vycastim a sa pohnem uz nema effekt spell(je to len priklad, neziadam vtomto topicu o opravu alebo nieco ine...), toto na inom free servery nefungovalo pred pol rokom ak nie viacej. Takze treba vazit, a pouzivat spravne slova.. RagnarokCzD

Clockwork
Posts: 124
Joined: 25 Oct 2013, 13:20

Re: 2v2 - Ice Online Arena Tournament + Official Trailer

Postby Clockwork » 05 Nov 2013, 16:26

Víceméně úplně to samé o té que time a ratingu jsem psal někde vedle v topicu. No bohužel to nikdo nepovažoval za dobrý nápad. :)


Return to “Vaše projekty”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests